1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Bajm, Beata & mnóstwo śmiechu

beata kozidrak ukRok 2016 z całą pewnością dostarczy nam, Polakom na Wyspach, mnóstwo rozrywki, polskiej muzyki i rodzimego humoru. Już teraz zapraszamy Was na trzy wyjątkowe wydarzenia, zorganizowane przez Zenith Media Ltd. Wejściówki są już w przedsprzedaży, więc spieszcie się z ich kupnem, bo potem może być za późno!

 

 

 

1. Wieczór Kabaretowy w Liverpool

18 marca, 20:00, Light House Theatre w Liverpool

 

 

Beata & Bajm w UK


15 kwietnia, The Ritz, Manchester, godz. 19:30
16 kwietnia, O2 London Forum, godz. 20:00

Bajmu i wokalistki grupy, Beaty Kozidrak nie trzeba specjalnie przedstawiać. Zespół powstał w 1978 roku i począwszy od spektakularnej wygranej piosenką „Piechotą do lata” w konkursie debiutów w Opolu w tym samym roku – nieprzerwanie cieszy się niesłabnącą popularnością. Przebojów Bajmu posłuchamy w tym roku na żywo w UK przy dwóch sposobnościach; pierwszą będzie koncert w Manchester, a drugą występ w Londynie.

 

beata bajm uk


Paranienormalni w UK

 

22 kwietnia, Northampton Spinney Theatre, godz. 20:00
23 kwietnia, Studio 7, Nottingham, godz. 20:00
24 kwietnia, IndigO2, Londyn, godz. 19:00

Czy są kwestie, z których nie warto żartować? Tematy, które nie są śmieszne? Relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego to tematy, które pojawiają się w kabarecie od zawsze. Paranienormalni udowadniają, że można potraktować je nowatorsko i przedstawić w niespotykany dotąd, pomysłowy sposób. Niezwykły kontakt z publicznością, zaskakujące wprowadzenie i skecze, które rozbawią każdego to gwarancja udanego spektaklu. Kabaret Paranienormalni przedstawi program „Pierwiastek z trzech”, a w nim wszystko co najlepsze, czyli talent Igora, urok Roberta i energia Michała. Bo takich dwóch, jak ich trzech nie ma ani jednego.

 

paranienormalni pierwiastek uk

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC