1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.3.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Wojtek Mazolewski Quintet w Londynie

wojtek mazolwski kwintet londyn 1Z ogromną przyjemnością zapraszamy po raz pierwszy w Londynie na koncert Wojtek Mazolewski Quintet, spadkobiercy najlepszych tradycji polskiego jazzu w nowoczesnym, wymykającym się zaszufladkowaniu wydaniu. To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów tego gatunku muzycznego.

 

Wyprzedane koncerty, owacje na stojąco, entuzjastyczne recenzje - tak wygląda ostatnia trasa kwintetu Wojtka Mazolewskiego, promująca płytę „Polka”, która osiągnęła status “Złotej Płyty”. Dawno żaden polski zespół jazzowy nie wzbudzał tak pozytywnych emocji i nie przyciągał na koncerty takiej ilości fanów.

Niewielu jest artystów w Polsce tak często zapraszanych na występy zagraniczne, niewiele jest gatunków muzycznych, których przedstawiciele tak łatwo przełamują granice i których twórczość jest zrozumiała w niemal każdym zakątku świata.

Wojtek Mazolewski to reprezentant polskiego jazzu w najlepszym wydaniu - z jednej strony nawiązujący do klasycznych brzmień i technik nagrywania, będący muzycznym spadkobiercą docenianych na całym świecie klasyków polskiego jazzu, z drugiej strony tworzący muzykę świeżą, zrozumiałą dla młodej publiczności słuchającej nowych trendów, znającej jazz raczej przez pryzmat takich artystów jak Koop, Brad Mehldau czy Robert Glasper Experiment.

Muzyka z najnowszej płyty kwintetu Wojtka Mazolewskiego, zatytułowanego “Polka” to swego rodzaju pamiętnik wędrowca, stąd utwory „Paris”, „Berlin” czy „Bangkok”. „Polka” łączy tradycję z nowoczesnością - muzycznie (m.in. covery Major Lazer, Rage Against The Machine i Nirvany) i ideowo - wydaniu towarzyszy specjalna oprawa graficzna – na okładce znalazło się zdjęcie Małgorzaty Braunek, zrobione przez mistrza fotografii Tadeusza Rolke. Album "Polka" to popis możliwości współpracowników Mazolewskiego: Joanny Dudy, Oskara Töröka, Marka Pospieszalskiego czy Qby Janickiego.

Szczegóły wydarzenia:

Miejsce: The Garage, Londyn (20-22 Highbury Corner, N5 1RD)
Data: sobota, 19 marca
Wstęp: od godziny 19.00
Bilety: przedsprzedaż £17 + booking fee, w dniu koncertu w dniu koncertu £20
STRONA ORGANIZATORA :
www.megayoga.co.uk
http://megayoga.co.uk/pl/imprezy/s/wojtek-mazolewski-quintet-polka-koncert-londyn
REZERWACJE DO ODBIORU PRZED KONCERTEM BEZ OPCJI WYSYŁKI - £17+£1 BOOKING FEE
lub
STRONA TICKETWEB
http://www.ticketweb.co.uk/event/aji1903Z
£17+ £2,50 BOOKING FEE

Limit wieku: 14+, wszyscy poniżej 16 roku życia wstęp tylko z dorosłym opiekunem (18+)
Organizatorzy: MegaYoga Music we współpracy z Instytutem Kultury Polskiej w Londynie

 

wojtek mazolweski kwintet londyn

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC