1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 17.2.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Fisz Emade Tworzywo z koncertem w Londynie

fisz emade londynPo kilkuletniej przerwie wracają do Londynu na jedyny koncert w UK - Fisz Emade Tworzywo 15 kwietnia 2016 w klubie The Garage! Występ odbędzie się w ramach trasy koncertowej "Mamut Tour".

Fisz Emade to Bartek i Piotr Waglewscy, prywatnie bracia a zawodowo duet producent vs. wokalistoraper. Od 2001 roku wydali 9 płyt utrzymanych w stylistyce hiphopowej lub okołohiphopowo-eklektycznej. Fisz Emade jako pierwsi na takim poziomie wprowadzili w polskim hiphopie miękkie brzmienia i miękkie teksty, nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu do dzisiaj bracia stale eksperymentują - starają się jednak, by wszystkie ich wynalazki łączył jeden składnik czyli wysoka jakość i zaangażowanie. W wersji koncertowej występują jako Fisz Emade Tworzywo w mocno poszerzonym składzie, wsparci znakomitymi muzykami.
Ich ostatnia płyta "Mamut", wydana w 2014 roku to jedno z największych ich dokonań. Uznana przez wielu za płytę roku (np. Gazeta Wyborcza), została również laureatem Fryderyka 2015 w kategorii album roku elektronika/indie/alternatywa.

Przez lata FISZ i EMADE przyzwyczaili swoich fanów do muzycznych eksperymentów, mieszając ze sobą różne style, starając się, by wszystkie ich produkcje łączył jeden składnik - wysoka jakość i zaangażowanie. Ich najnowszy album pt „Mamut“ jest tego najlepszym przykładem.

Na tej „najlepszej polskiej płycie 2014 roku" (Gazeta Wyborcza), obok utworów hiphopowych, tak charakterystycznych dla duetu, na płycie pojawia się duet z Kasią Nosowską, okraszony kwartetem smyczkowym czy utwór zaśpiewany w towarzystwie chóru Ensembble Terrible. Dużym zaskoczeniem jest dla słuchaczy również udział Justyny Święs z zespołu The Dumplings, która zaśpiewała wraz z Fiszem m.in. promujący cały album singiel "Pył" oraz singiel "Ślady", które przez 6 tygodni utrzymywały się na #1 miejscu Listy Przebojów radiowej Trójki.

 

Szczegóły koncertu


Data:15.04.2016
Miejsce: Londyn, The Garage, 20-22 Highbury Corner, London N5 1RD
Czas: drzwi od 19.00
Limit wieku: 14+, wszyscy poniżej 16 roku życia wstęp tylko z dorosłym opiekunem (18+)
Bilety: przedsprzedaż £19 + booking fee
http://www.ticketweb.co.uk/event/aji1504x
£24 na drzwiach klubu w dniu imprezy
Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/626290484177150/

 

FISZ LONDYN

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Sprzedam plaszcz
ABC