1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 22.2.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Bob One & Bas Tajpan w Londynie

bob ukDrugiego grudnia zapowiada się bardzo gorąca impreza w rytmach hip - hop, reggae oraz raggamuffin ze specjalnymi gośćmi. Zwieńczeniem będzie koncert duetu BOB ONE & BAS TAJPAN, za sterami DJ Hopbeat oraz DJ Herbsman aka DJ Kula, o support zadba B.R.A.T. To trzeba zobaczyć.

 

 

 

 MegaYoga Music presents: 

BOB ONE
BAS TAJPAN
DJ HOPBEAT
B.R.A.T.
DJ HERBsMAN Sound aka DJ KULA
02.12.2016 LONDYN – klub 93 Feet East, 150 Brick Line
start o 20.00

Bilety w przedsprzedaży: £16 (+£1 booking fee)
Bilety w dniu wydarzenia, przy wejściu do klubu: £20
Rezerwacje biletów (PayPal) na stronie organizatora:
http://megayoga.co.uk/pl/imprezy/s/bob-one-bas-tajpan-londyn-2016 
Zapraszamy !

 

Kilka słów o gwiazdach wieczoru: razem są niezwykle zgranym duetem, ale również każdy z nich z osobna udowadnia swoją klasę. Atakują reggae, dancehall i hip-hopem - “Nie przypuszczam, ja wiem – dobrze będzie!”.

BAS TAJPAN z Dąbrowy Górniczej to wokalista i autor tekstów, którego kariera rozpoczęła się w drugiej połowie lat 90. Jako artysta solowy zaistniał na początku nowego wieku na albumach producenckich IGS-a oraz w solowym projekcie Gutka Mustafarai. Współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak Junior Stress, Firma, Miuosh, Peja, Tabu Duby, Skorup, Fu czy Hemp Gru.
W 2007 roku wraz z Miuoshem założył projekt Fandango Gang. Efektem był wspólny album o tym samym tytule. Wydał dwa solowe albumy. Debiut “Korzenie i kultura” (2010) promowany był singlami “Korzenie i kultura” oraz “Potęga majestatu”. Wydany w 2012 roku przez Hemp Records “Made in Tajpan” przyniósł klipy “Podróż” oraz “Dla moich ludzi”. 9 stycznia 2015 roku na półki sklepowe trafił trzeci solowy album Bas Tajpana pt. "Slavic Rasta" nakładem wytworni Slavic Rasta Label, promowany singlami "Niebo", "Muzyka buntu" oraz "Ukorzeniony Rap".

BOB ONE to raper / wokalista z Katowic. Debiutował w roku 2001 z kolektywem Rainbow Hi-Fi, gdzie po raz pierwszy spróbował swoich sił na mikrofonie. Następnie dołączył do częstochowskiego sound systemu Rub Pulse. W 2008 wydał pierwszy solowy album “Jeden”. Nagrywał wspólne utwory z takimi wykonawcami, jak: Hemp Gru, Firma, Onar, Tabu czy Junior Stress. Oprócz charakterystycznego głosu znany jest również jako utalentowany producent, sam tworzący swoje podkłady i zapewniający je często m.in. Bas Tajpanowi. W czerwcu 2013 r.nakładem MaxFloRec Bob One wydał swój długo oczekiwany drugi solowy album „Twój ruch”, promowany teledyskami “Widzę dziś” ,“Zostawiam”, "Twój ruch", " W co wierzysz" , "Nie trzeba" oraz "Daj z siebie wszystko" z gościnnym udziałem Bas Tajpana. Album uzyskał tytuł platynowej płyty.

Bas Tajpan i Bob One od lat są ściśle współpracującym duetem, zarówno w studio, jak i na scenie. W 2012 roku nagrali wspólny EP „Wszystko na sprzedaż”.
Obu śmiało zaliczyć można do czołówki współczesnej polskiej sceny reggae / hip-hop / dancehall. Cieszą się bardzo dużym poparciem fanów – na swoje koncerty przyciągają tłumy a odsłony ich teledysków często można liczyć w setkach tysięcy, a nawet w milionach.

 

bob uk plakat

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC