1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 26.3.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Gwiazdy kulinarne na festiwalu w Peterborough

kudlaci kucharze peterboroughJest szansa na spotkanie słynnych szefów kuchni, których programy oglądamy na ekranach telewizorów. Dave Myers oraz Si King czyli kudłaci kucharze wraz z Jamesem Martinem odwiedzą w przyszłym roku Peterborough i wezmą udział w pokazach kulinarnych w ramach Cambridgeshire Food & Drink Festival w Peterborough Arena.

Kudłaci kucharze podbili serca widzów swoim wzajemnym przekomarzaniem się oraz bezpretensjonalnym poczuciem humoru. Duet przemierzył na motorach cały kraj, eksplorując kulinarne korzenie Wielkiej Brytanii i w każdym zakątku gotując danie, uchodzące za popisowe dla danego regionu. Popularność kucharzy skłoniła twórców telewizyjnych do stworzenia serii programów kulinarnych, w których para piecze w różnych częściach Europy, odkrywa soul food podróżując wzdłuż rzeki Mississippi, a nawet... przechodzi na dietę – zachowując przy tym niezmienną miłość do dobrego jedzenia.

James Martin czyli ulubiony kucharz stacji BBC i ITV, jest znany ze swojego zamiłowania do domowych potraw, ogrodnictwa oraz kuchni francuskiej. Jest kucharzem nieprzeciętnym. W 1993 roku otworzył swój hotel i kierował w nim osobiście restauracją zmieniając menu każdego dnia. W telewizji zadebiutował w programie "Ready Steady Cook", a następnie wystąpił m.in. w „Sobota w kuchni”, "Przysmaki Jamesa Martina" czy "James Martin i jego ogród".

Na show kucharzy w Peterborough przyjdzie nam poczekać do połowy przyszłego roku. Gotowanie z dużą dawką humoru w wykonaniu kudłatych kucharzy zobaczymy w sobotę, 23 czerwca 2018. James Martin zaprezentuje się przed zgromadzoną publicznością dzień później.

Na festiwalu swoje stoiska będzie miało ponad 200 lokalnych, krajowych i międzynarodowych producentów żywności – można spodziewać się darmowych degustacji.

Na dzieci czeka mnóstwo darmowej rozrywki. Począwszy od zabawy z modelarską gliną i piaskiem, poprzez zdjęcia z sowami, lekcje lukrowania, na farmie zwierząt kończąc.

Wśród pozostałych atrakcji m.in.: lekcje lukrowania dla dorosłych, pokazowe zajęcia florystyczne, muzyka wykonywana na żywo czy wesołe miasteczko.

Bilety na pierwszą edycję Cambridgeshire Food and Drink w Peterborough dostępne są tutaj.

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC