1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 16.6.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Stand-up Comedy w Peterborough

stand up peterborough 1Komicy Rafał Pacześ i Adam Sobaniec przybywają do Peterborough. Na występie nie będzie tematów tabu. Należy się spodziewać ostrych, bezczelnych i przede wszystkim zabawnych tekstów. Z tego powodu impreza przeznaczona jest dla widzów pełnoletnich i o mocnych nerwach. Jeśli się do takich zaliczacie – zapraszamy! I tradycyjnie już mamy dla Was wejściówki do wygrania.

Rafał Pacześ w swoim najnowszym solowym programie pt. "Puder do cery zimnej" opowie o próbach ewakuowania się zarówno z popularnych escaperoomów, jak i z własnej kamienicy. Pokaże, na co zwracać uwagę przy zakupie mieszkania lub działki inwestycyjnej. Spróbuje odpowiedzieć, dlaczego postrzegany jest jako męski szowinista oraz dlaczego nie warto kupować drogich trumien.

Wtórować mu będzie Adam Sobaniec. Ten żywiołowy komik z uwagą przygląda się absurdom życia codziennego i w niezapomniany dla publiki sposób nadaje sytuacjom formę energetycznych żartów.

To trzeba zobaczyć!

Stand-up Comedy w Peterborough
piątek, 18 maja, od godziny 20:00
klub The Radius, Northminster Road, PE1 1YN
Bilety dostępne na www.kabaretywuk.co.uk 
Wstęp 18+

UWAGA! ROZDAJEMY WEJŚCIÓWKI!
Dzięki uprzejmości organizatorów, mamy dla Was do rozdania dwie podwójne wejściówki na stand-up w Peterborough. Rozlosujemy je wśród wszystkich osób, które do końca kwietnia wyślą do nas email (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) ze swoim imieniem i nazwiskiem. Czekamy!

 

stand up peterborough plakat

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC