1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.4.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Występ Dreamboys w Peterborough

dreamboys bedford peterboroughDreamboys powracają do Peterborough, gdzie zaprezentują pokaz rodem z filmu „Magic Mike”. Grupa tancerzy erotycznych przygotowała w tym roku nowe widowisko, które z pewnością rozpali publiczność do czerwoności. Na występ Dreamboys przyjdzie wprawdzie poczekać do października – jednak już teraz warto zakupić swój bilet, ponieważ wejściówki szybko się rozchodzą.

 Dreamboys w Peterborough
– szczegóły występu:

Miejsce: The cresset, Rightwell, Peterborough, PE3 8DX
Data: czwartek, 4 października
Czas: 19:30 – 22:00
Bilety: w cenie od £24.50 do kupienia na stronie: https://www.bedfordcornexchange.co.uk/events/whats-on/details/?id=2413
Wstęp wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat.

Zespół The Dreamboys bez wątpienia prezentuje jedne z najlepszych widowisk erotycznych w kraju. Grupa erotycznych tancerzy ma wieloletnie doświadczenie w występach na scenie. Ich pokazy są chętnie wybierane np. jako forma świętowania wieczoru panieńskiego. Dreamboys często występują w towarzystwie gości specjalnych – chociażby gwiazd programu „Ekipa z Newcastle” czy brytyjskiego „X Factor”.

A oto przedsmak październikowej zabawy w Peterborough:
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC