1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 27.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Bezpłatne burgery w Peterborough

gourmet bus buegerRzecz jest prosta: jeśli drużyna angielska wygra mistrzostwa świata w piłce nożnej, kibice w Peterborough zjedzą za darmo pyszne burgery z frytkami! Ofertę przygotowała restauracja Gourment Bus, mieszcząca się w przerobionym autobusie przy centrum handlowym Serpentine Green Shopping Centre.

Przed angielską reprezentacją jeszcze tylko dwa kroki do triumfu. Najpierw będzie ona musiała pokonać zespół z Chorwacji w półfinałowym spotkaniu, które rozegra się w środę - a następnie być lepszą w wielkim niedzielnym finale od zwycięzcy drugiego półfinału czyli albo od Francji, albo od Belgii. 

Świętowanie ewentualnego mistrzostwa w Gourmet Bus w Peterborough rozpocznie się po meczu finałowym, tj. 15 lipca o godzinie 19:00. Z oferty skorzystamy do 22:00. Trzeba jednak pamiętać, że „kto pierwszy, ten lepszy” - do wyczerpania zapasów. Promocja nie obejmuje napojów. Aby nasze zamówienie było bezpłatne, w restauracji trzeba przedstawić zrzut ekranu prezentujący promocyjny plakat. Więcej informacji na fanpage Gourmet Bus [klik].

gourmet bus bueger plakat

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC