1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 27.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Perkins Run - zapisy i bezpłatne treningi

bieganie peterboroughOsoby zainteresowane wzięciem udziału w jednej z najważniejszych imprez sportowych w naszym regionie mogą wypełnić swoje elektroniczne zgłoszenie na stronie Perkins Great Eastern Run. Prestiżowe wydarzenie, oprócz satysfakcji sportowej i dobrej zabawy, oferuje do wygrania nagrody pieniężne, gadżety na mecie oraz bezpłatne sesje treningowe. W tym roku półmaraton oraz towarzyszący jemu bieg charytatywny odbędą się w niedzielę, 14 października.

Bezpłatne treningi, szlifujące formę biegaczy do wyścigu, rozpoczęły się przy Peterborough Embankment Athletics Track 11 lipca i będą się odbywać w środy co dwa tygodnie aż do 3 października. Każdą godzinną sesję poprzedza rozgrzewka o godzinie 19:00.

Do dyspozycji uczestników zaprawy pozostaną wykwalifikowani trenerzy i biegacze, którzy pomogą w osiągnięciu swojej najlepszej formy biegowej.

Na treningach mile widziani są wszyscy – bez względu na wiek, doświadczenie czy sprawność fizyczną. Biegacze zostaną podzieleni na grupy, odpowiadające ich stopniowi zaawansowania w bieganiu. Co więcej, nie trzeba być zapisanym do Perkins Great Eastern Run; można dopiero rozważać taką opcję bądź pojawić się jedynie po wskazówki od profesjonalistów.

Bieganie staje się coraz popularniejsze w Pererborough. Do niedawnego wyścigu Sunrise 5k zgłosiło się 200 chętnych. Podwoiła się również liczba biegaczy korzystających z popołudniowych sesji biegania w naszym mieście.  

W samym Perkins Great Eastern Run w zeszłym roku udział wzięło 5,383 sportowców, przy czym trzy tysiące zawodników stanowili mężczyźni. Kobiety z roku na rok są coraz licznej reprezentowane w półmaratonie. Ponad 2,600 biegaczy wystartowało w PGER w 2017 roku po raz pierwszy, a 177 różnych klubów lekkoatletycznych z całego UK miało w tamtej edycji biegu swoich reprezentantów.

Więcej informacji o PGER znajduje się na stronie www.perkinsgreateasternrun.co.uk. Tam również można się zapisać do tegorocznego wyścigu. 

perkins 2016 slider

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC