1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 25.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Jubileusz Take That w UK

take that trasa koncertowaCóż za gratka dla wszystkich fanów legendarnego boysbandu Take That. Zespół świętuje w przyszłym roku swoje trzydzieste urodziny i z tej okazji nie tylko wydaje płytę z największymi przebojami, ale również – a może przede wszystkim – rusza w trasę koncertową po dwunastu brytyjskich miastach. Wystarczy przejechać pięćdziesiąt mil z Peterborough, aby znaleźć się na jednym z tych koncertów.

Grupa, która obecnie składa się z Gary'ego Barlowa, Marka Owena oraz Howarda Donalda, wystąpi na Stadium MK w Milton Keynes w czwartek, 23 maja 2019 o godzinie 17:30. Sprzedaż biletów na koncert rozpocznie się w piątek, 29 września, o 9:30 – oto link niezbędny do internetowego zakupu:
https://www.gigsandtours.com/event/take-that-2019/stadium-mk/1267679?src=bandwebsite  

Trasę koncertową Take That zainicjuje występ w Sheffield. Zespół zagra następnie pięć koncertów w rodzinnym Manchesterze, a także zabawi publiczność przez sześć nocy w londyńskiej O2 Arena. Odwiedzi również Birmingham, Glasgow, Norwich, Bristol, Southampton, Dublin, Middlesbrough i Huddersfield.

Support na wszystkich koncertach zapewni wykonawca hitu „Never Gonna Give You Up”; Rick Astley.

Natomiast 23 listopada 2018 światło dzienne ujrzy nowy album Take That o tytule „Odyssey”. Będzie to cała dyskografia grupy w pigułce, od utworów z debiutanckiego „Take That and Party” (1992) po trzy nowe propozycje. Wiele utworów na krążku przejdzie prawdziwą metamorfozę, jak np. „Pray”:


Zespół Take That powstał w 1989 roku – wtedy w składzie znajdowali się również Jason Orange i Robbie Williams. To właśnie odejście tego ostatniego w 1995 roku przyczyniło się do rozpadu boysbandu. Czterech pozostałych członków zespołu powróciło na scenę w 2005 roku, a Williams dołączył do nich w 2011 roku – wtedy wspólnie stworzyli album „Progress”. Bilety na trasę koncertową promującą wydawnictwo sprzedały się w rekordowym tempie. Historia jednak powtórzyła się; Robbie Williams odszedł z grupy w 2012 roku, skład dwa lata później opuścił również Jason Orange.

take that trasa koncertowa slider

Fot.: Mark Owen, Gary Barlow i Howard Donald z Take That wystąpią w maju 2019 roku w Milton Keynes

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC