1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 25.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Casting „Britain's Got Talent” w Peterborough

britains got talent casting peterboroughJeden z najpopularniejszych programów w brytyjskiej telewizji powraca na antenę w 2019 roku. A już teraz jego ekipa rusza na poszukiwania utalentowanych, wyjątkowych i pomysłowych osób. Jeśli się do takich zaliczacie, przybywajcie na casting do „Britain's Got Talent” w Peterborough, który odbędzie się już za kilka dni.

Przesłuchanie jest otwarte dla wszystkich osób, bez względu na wiek oraz rodzaj prezentowanych umiejętności. Zatem mile widziani będą zarówno wokaliści, jak i tancerze, magicy i akrobaci, ryzykanci lub komicy czy treserzy zwierząt. Każdy może spróbować swojego szczęścia, przy czym dzieci i młodzież do 18. roku życia powinni pojawić się w towarzystwie rodziców lub opiekunów.

Powodzenie na etapie castingu to szansa na zaprezentowanie się przed jurorami programu w 2019 roku i być może na zdobycie wielkiej sławy i równie wielkich pieniędzy.

Casting do „Britain's Got Talent” w Peterborough – szczegóły:
Data: sobota, 13 października
Godzina: od 12:00 do 16:00
Miejsce: centrum handlowe Serpentine Green Shopping Centre w Peterborough

Show jest emitowane w UK od 2007 roku. Od samego początku prowadzi go muzyczne, komediowe i konferansjerskie duo Ant & Dec. Jurorzy programu zmieniali się przez lata, oprócz Simona Cowella, który wraz z Amandą Holden, Aleshią Dixon i Davidem Walliamsem, tworzy obecny skład. Zeszłoroczną edycję programu wygrał komik Lee Ridley/Lost Voice Guy, który podbił serca publiczności swoim autentycznym, nietypowym i humorystycznym podejściem do tematu niepełnosprawności:

britains got talent casting peterborough slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC