1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 23.7.2019
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Dobranocny ogród w Peterborough

dobranocny ogrod peterboroughIgipigiel, Makka Pakka i Upsy Daisy wraz z przyjaciółmi przybywają do Peterborough, ku uciesze najmłodszych. Bohaterów ukochanego przez dzieci programu telewizyjnego „Dobranocny ogród”, emitowanego na antenie Cbeebies, można będzie zobaczyć podczas przedstawienia w The Cresset. I chociaż do wydarzenia pozostał aż cały rok, to bilety na show są już prawie wyprzedane – spieszcie się, aby zarezerwować swoje!

„Dobranocny Ogród” jest współczesną adaptacją, tradycyjnych obrazkowych książeczek dla dzieci, która zabiera je w pobudzającą wyobraźnię podróż, do świata pełnego kolorowych, przesympatycznych i zabawnych stworzeń. Program, wymyślony przez twórców „Teletubisiów”, jest w równej mierze zabawny co uspokajający, mający zarazem uczyć, bawić i wyciszać dzieci. Kręcony przy pomocy najnowszych osiągnięć grafiki komputerowej i tradycyjnych technik kostiumowych, w zapierającej dech w piersi naturalnej, leśnej scenerii, program dostarcza naszym milusińskim niezapomnianych wrażeń. Dzieci oglądają w nim sympatyczne stworzonka i wraz z nimi przeżywają niezwykłe przygody. Dobranocny ogród zamieszkują m.in. Makka Pakka, który uwielbia kamienie i sam przypomina jeden z nich. Najchętniej myje twarze innym bohaterom, nosi też trąbkę, którą komunikuje swoje przybycie. Igipigiel przypomina niebieskiego misia, pojawia się zawsze na początek i koniec odcinka. Upsy Daisy uwielbia śpiewać, zwłaszcza przez megafon, a stworki Ooo, Eee i Unn grają na instrumentach i często myją zęby.

W roku 2007 serial otrzymał brytyjską nagrodę BAFTA jako najlepszy program aktorski dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Bajka jest przeznaczona dla dzieci do trzeciego roku życia, choć z zainteresowaniem oglądają ją również starsze pociechy.

Przedstawienie z bohaterami bajki wybiera się w trasę po UK już po raz dziesiąty. Do tej pory show obejrzało ponad milion osób.

Dobranocny ogród w Peterborough – szczegóły show:
Data: środa i czwartek, 9-10 października 2019
Godzina: 13:00 oraz 16:00 pierwszego dnia, a drugiego 10:00 i 13:00
Miejsce: The Cresset, Rightwell, Peterborough, PE3 8DX
Czas trwania: 60 minut
Bilety: do kupienia na stronie https://cresset.ticketsolve.com/shows/873596405/events/128744839

Zwiastun trasy:

dobranocny ogrod peterborough slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC