1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.8.2019
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Świąteczna ciężarówka ponownie w Peterborough

ciezarowka coca cola 2016Przez lata jej pojawienie się w reklamie na ekranach telewizorów zapowiadało zbliżające się święta Bożego Narodzenia ("Holidays are coming!"). Mowa oczywiście o legendarnej, czerwonej, świecącej ciężarówce Coca-Coli. Taką właśnie po raz kolejny zobaczymy w Peterborough już za tydzień. A przywiezie ona ze sobą nie tylko świąteczny nastrój, ale również całą moc atrakcji.

Ciężarówka Coca-Coli wyruszyła w świąteczną w trasę po Wielkiej Brytanii 9 listopada. Odwiedzi w sumie 24 miasta, w tym i Peterborough w dniach 4-5 grudnia. To pierwszy raz, kiedy ciężarówka będzie gościła u nas nie jeden, a dwa dni.

Na spotkanie z pojazdem zapraszamy do centrum handlowego Serpentine Green, w godzinach 12:00 – 20:00.

Goście otrzymają możliwość zrobienia sobie zdjęć na tle ciężarówki, która w tym roku przeszła małą metamorfozę. A ekipa Coca-Coli rozda nam darmowe, wybrane napoje słynnej marki, które wypijemy w prawdziwie śnieżnej i świątecznej scenerii.

Przez osiem lat świąteczna ciężarówka przejechała aż 737 tysięcy mil i zrobiła ponad 400 przystanków w największych miastach Wielkiej Brytanii.

Pojazd ma 4,1 m długości i waży ponad 13 ton. Do jego oświetlenia potrzebne są 372 żarówki i 8,772 lampek choinkowych.

ciezarowka coca coli 2016 slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC