1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 16.6.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

„Miłość jest wszystkim” w Showcase

milosc jest wszystkim ukTej komedii po prostu nie mogło zabraknąć na ekranach brytyjskich kin w okresie świątecznym. Z tym większą przyjemnością zapraszamy na seanse wspólnego projektu TVN i Akson Studio; filmu „Miłość jest wszystkim” w Showcase Peterborough oraz w pozostałych miastach począwszy od dnia 14 grudnia. Zobaczcie film, w którym Święty Mikołaj nie jest taki święty i w którym wszystko jest możliwe.

Święta to czas radości i spokoju, ale przygotowania do nich to prawdziwy chaos… Chaos, który może zburzyć doskonałe plany oraz uruchomić lawinę wyjątkowych zdarzeń. W najnowszej komedii „Miłość jest wszystkim” czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Dalej będzie już tylko ciekawiej. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka tę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu, sekrety zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.

Akcja filmu rozgrywa się w Gdańsku. Reżyserem obrazu jest Michał Kwieciński, a w rolach głównych występują: Olaf Lubaszenko, Agnieszka Grochowska, Jan Englert, Eryk Lubos, Joanna Kulig, Mateusz Damięcki, Maciej Musiał, Leszek Lichota, Aleksandra Adamska, Julia Wyszyńska, Marcin Korcz, Michał Czernecki i Joanna Balasz.

Oto historia ku pokrzepieniu serc. Miłość jest wszystkim – wystarczy tylko w nią uwierzyć.

„Miłość jest wszystkim” - emisja filmu w Peterborough:
Data: poniedziałek, 17 grudnia
Godzina: 19:00
Miejsce: kino Showcase, Mallory Road, PE1 5AU Peterborough
Bilety: w cenie 11 funtów dostępne na stronie https://www.showcasecinemas.co.uk 

Z przyjemnością informujemy, że w konkursie, w którym do zdobycia była podwójna wejściówka do kina na seans komedii, wygrała pani Marzena T. Gratulujemy i dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. 

 

milosc jest wszystkim slider

 

Komentarze   

0 #1 Milena 2018-12-08 17:02
Milena Wilkowojska
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC