1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 6.12.2019
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

„Całe szczęście” w Peterborough

cale szczescie ukKolejna polska komedia romantyczna zostanie wkrótce wyświetlona na ekranach brytyjskich kin, w tym również i w Peterborough. Mowa o „Całym szczęściu” - filmie wyreżyserowanym przez najlepszego w tym gatunku Tomasza Koneckiego, kreatora takich hitów jak „Lejdis”, „Testosteron” czy „Listy do M. 3”. Dzięki uprzejmości dystrybutora filmu w UK, mamy dla Was do zdobycia podwójną wejściówkę do kina w Kettering.

„Całe szczęście” to pełna uroku i wakacyjnej energii historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie „sportowego trybu życia”. Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta…


Przebojowa gwiazda i onieśmielony jej urokiem mężczyzna. Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć „Całe szczęście”? O tym przekonacie się już za chwilę.


Seanse „Całego szczęścia” w Peterborough zapowiedziane są od soboty, 6 kwietnia.


UWAGA! Jeśli chcecie wybrać się do kina Odeon w Kettering na seans „Całego szczęścia”, napiszcie do nas email ze swoim imieniem i nazwiskiem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub podzielcie się plakatem z filmu, dostępnym na naszym fanpage: https://www.facebook.com/peterborough.pl.3/
Wśród osób, które do nas napiszą lub udostępnią plakat - wylosujemy podwójny bilet.
Czekamy do soboty, 30 marca.

 

A oto oficjalny zwiastun filmu:

cale szczescie plakat

cale szczescie uk slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC