1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 6.12.2019
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Joker - raper i scenarzysta

joker 2019Już niedługo ukaże się teledysk polskiego rapera mieszkającego niegdyś w Peterborough, a teraz stacjonującego w Szkocji. To produkcja przygotowana z rozmachem i... zapowiadająca ciąg dalszy czyli cztery kolejne klipy, tworzące razem jedną historię. Artysta Joker, który jest również scenarzystą, chce w ten sposób przygotować coś oryginalnego i zaskoczyć swoich fanów.

Zdjęcia do pierwszego teledysku kręcone były na zamku Melville Castle.

- Jest to niesamowite miejsce, które pozwoliło nam na odzwierciedlenie całej historii – mówi Joker.

A historia przedstawiona w teledysku zaczerpnięta została z filmu, jednak z głównym wykorzystaniem postaci Jokera i Harley Quinn. Okazało się, że osoby, które wystąpiły w klipie, potrafiły fantastycznie wcielić się w odtwarzane postacie.

- Miałem również przyjemność skorzystać z dwóch niesamowitych samochodów, które wystąpiły w filmie "Atlas chmur" z Tomem Hanksem i Halle Berry – dodaje raper.

Za cały scenariusz odpowiada sam Joker. Jednak produkcja i fantastyczne ujęcia to już dzieło ekipy filmowej MJFilmProductions z udziałem Controlledimage.

Premiera płyty rapera o tytule "Nadzieja" przewidziana jest na 13 września. Już dziś serdecznie zapraszamy na pierwszą część teledysku, która ukaże się niebawem. Bądźcie czujni!

Kontakt medialny: Jan Kowalczyk

joker collage 2019

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC