1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 18.9.2019
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Kulkowy Dzień Ojca w Queensgate

kulki peterboroughTakie świętowanie Dnia Ojca to my rozumiemy! W ten weekend centrum handlowe zaprasza chętne do zabawy dzieci wraz z tatusiami, którzy nie pogardziliby 500 funtami na zakupy w Queensgate. Brzmi interesująco, prawda? Będzie dużo emocji a przede wszystkim – dobrej zabawy, zatem zapraszamy.

Sprawa wydaje się prosta. Wystarczy przyjść do Queensgate w sobotę i niedzielę oraz odnaleźć ogromny basen z kulkami w Central Square przy Primarku. Dzieci będą miały dokładnie 30 sekund, aby zanurkować w basenie i odnaleźć dwie złote kulki wśród tysięcy innych. Tato dziecka, któremu uda się wyszukać kule najszybciej – otrzyma kartę prezentową Queensgate o wartości £500.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i nie ma potrzeby wcześniejszej rezerwacji miejsc.

Nagród pocieszenia w kulkowym konkursie niestety nie przewidziano, jednak w Queensgate można skorzystać z ponad dwunastu miejsc oferujących jedzenie (m.in.: Handmade Burger co, When Polly Met Fergie czy Turtle Bay) i z jeszcze większej liczby sklepów – co daje możliwość fajnego, rodzinnego spędzenia Dnia Ojca.

kulki peterborough plakat

 

kulki peterborough slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC