1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 21.3.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

KONCERT NA DZIEŃ KOBIET

dzien kobietPrezent, jaki Panie otrzymają w tym roku od firmy BUCH z okazji ich święta nie tylko zaskakuje swoim rozmachem, ale przede wszystkim pomysłowością. W sobotę 8 marca, w londyńskim The Forum na 9-17 Highgate Road NW5 1JY, odbędzie się koncert, którego rozmiary już od momentu pojawienia się pierwszej o nim wzmianki, zelektryzowały nie tylko Polaków mieszkających na Wyspach, ale i tych, którzy aby to wyjątkowe widowisko przeżyć, będą musieli do brytyjskiej stolicy dojechać lub dolecieć z bardzo odległych miejscowości. Swoją obecność potwierdzili już – obok mieszkańców Anglii – także Polacy z Glasgow, Aberdeen, Edynburga, Hamburga, Rotterdamu, a nawet Oslo. Mowa o wspólnym koncercie Katarzyny Nosowskiej, Marii Peszek oraz Moniki Brodki. Panie (no dobrze, i Panowie też), rozdamy dwie pojedyncze wejściówki na ten megakoncert.

Wydarzenie rozpocznie się o 19:00 występem Kasi Nosowskiej. Po trwającej 15 minut przerwie na scenie pojawi się Maria Peszek, której występ stanowi tym większą gratkę dla miłośników jej talentu, iż będzie to ostatnia możliwość obejrzenia tej wokalistki na żywo przed zapowiadaną dłuższą przerwą w koncertowaniu. Ostatnim z trzech muzycznych prezentów z okazji Dnia Kobiet będzie występ Moniki Brodki, która to pięciogodzinne (!) widowisko zakończy.

Drzwi otwarte będą od godziny 18.00.

Bilety na występy wyżej wymienionych artystek oraz ich zespołów można nabywać droga online:

www.dzienkobiet.co.uk
www.buch.co.uk/bilety
www.ticketmaster.co.uk

Bilety w cenie: £29.50 parter oraz £33.50 balkon (ilość miejsc ograniczona)

Dwie pojedyncze wejściówki na wspólny koncert trzech wielkich dam polskiej sceny muzycznej rozlosujemy wśród wszystkich naszych użytkowników, którzy do niedzieli, 2 marca, do godziny 23.00, zgłoszą się do nas mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podając swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu.

dzien_kobiet_londyn 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC