1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 22.2.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Kolejna walka Adama Braneckiego, polskiego boksera z Peterborough

Polski bokser Adam Branecki z PeterboroughAdam Branecki, polski bokser mieszkający w Peterborough, zawodowo zadebiutował na angielskim ringu w lutym tego roku. Teraz przyszedł czas na kolejną walkę bokserską w wykonaniu Polaka. Jego przeciwnikiem będzie Mitch Mitchell. Podczas gali zaprezentują się także Cello Renda, Karl Wheeler, Michael Maquire i Tariq Quaddus – znani i utytułowani zawodnicy. Adam liczy na naszą obecność i doping. Wszystkich zainteresowanych kibicowaniem Polakowi serdecznie zapraszamy, a poniżej podajemy szczegóły gali.

Zawodowa gala bokserska odbędzie się w sobotę, 10 maja, od godziny 20.00, w Bushfield Leisure Centre (Orton Centre, Peterborough, PE2 5RQ). Zmagania bokserskie Adama zobaczymy około godziny 21.00. Bilety można nabyć pod następującymi numerami telefonów: 07565206800 oraz 07840824182.

Adam Branecki pochodzi z Bydgoszczy. Od początku zapowiadał się na niezłego piłkarza, zawsze był najlepszym zawodnikiem w drużynie, ale – jak sam twierdzi – postawił na boks, bo w szkole ciągle się bił. Boks ćwiczył amatorsko w Polsce do 2005 roku. Jednak dopiero po przyjeździe tutaj, do Peterborough, stanął w szranki z innym zawodnikiem. Aby rozpocząć profesjonalną, zawodową karierę, udał się w październiku ubiegłego roku do Polski i zwyciężył w walce z Ante Siljeg. Przez wielu kojarzony z Peterborough Amateur Boxing Club, prowadzonym przez Pawła Grygołowicza. Nasz bokser przyznaje, że to między innymi właściciel polskiego klubu bokserskiego, który jako jedyny w Peterborough posiada bardzo ważne licencje trenera ABA, pomógł mu w przygotowaniach do boksowania. Głównym atutem bokserskim Adama Braneckiego są jego trafne, ciężkie ciosy. Oby było ich jak najwięcej w przyszłą sobotę!

Trzymamy kciuki za zwycięstwo Adama i wszystkich jeszcze raz zapraszamy na galę. 

 

Komentarze   

+2 #1 alberto 2014-05-04 15:31
Hej ktos sie wybiera na walke? Moze jakies spotkanie przed walka na piwko?
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC