1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 27.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Zaangażuj się w wydarzenia parafialne

Parafia w PeterboroughPolska parafia w Peterborough poszukuje osób chętnych do pomocy przy dwóch, organizowanych przez nią w czerwcu, wydarzeniach. Mowa o uroczystości Bożego Ciała, w dniu 15 czerwca, a także kolejnej edycji Parafiady, która jest planowana na niedzielę, 29 czerwca.


Boże Ciało w Peterborough

W trzecią niedzielę czerwca odbędzie się uroczysta msza święta o godzinie 12.30, a następnie procesja ulicami miasta w ramach święta Bożego Ciała. Parafia serdecznie zaprasza wszystkich, a dziewczynki i chłopców zachęca do sypania kwiatków podczas procesji. Próby dla dzieci odbędą się w sobotę, 14 czerwca, o godzinie 14.00. Dzieci włączą się również w przygotowanie czterech ołtarzy na Boże Ciało.

Parafiada w Peterborough

W niedzielę, 29 czerwca, nasza parafia pragnie natomiast zorganizować kolejną Parafiadę i serdecznie prosi o pomoc. Rozpoczęło się już zbieranie fantów, które można przynosić po mszach świętych wieczorami w tygodniu lub w niedziele. Jeśli potraficie piec ciasta i moglibyście jedno lub dwa przygotować na imprezę parafialną, to również zgłoście się do kościoła. Mile widziane są wszystkie osoby, chętne do pomocy w organizacji Parafiady (zapisy w zakrystii). 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC