1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.1.2018
fizjoterapia 170x200MT 170x200px(bedfordpl) jumaro 2017 BANER ODSZKODOWANIA  ZigZag-Baner    sat montaz
anteny ulotkapolbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Polonia Londyn poszukuje siatkarzy

polonia_londyn_siatkarzeSiatkarski klub CBL Polonia Londyn zaprasza zawodników zainteresowanych grą w klubie na otwarty trening. Celem jest skompletowanie siatkarskich drużyn męskich biorących udział w rozgrywkach lokalnej Ligi Londyńskiej, a także w najwyższej w Anglii lidze - Super8. W obu formatach rozgrywkowych Polonia jest od wielu lat w czołówce - ten sezon przyniósł zwycięstwo w Lidze Londyńskiej i brązowy medal Mistrzostw Anglii.

- Cel, jaki stawiamy sobie jako drużyna w przyszłym sezonie jest prosty: powrót na fotel Mistrza Anglii. Byliśmy na szczycie rok temu, w tym sezonie skończyliśmy z brązem. Jeżeli chodzi o zespół grający w Lidze Londyńskiej, to chłopaki lepiej zagrać nie mogli, są mistrzami i ich celem na przyszły sezon będzie obrona tego tytułu - powiedział wiceprezes CBL Polonii, Bartek Łuszcz.

Trening odbędzie się w sobotę 5 lipca. Każdy zawodnik z doświadczeniem ligowym może wziąć w nim udział. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.00 i odbędzie się w hali sportowej St Benedict’s School na londyńskiem Ealingu. Adres: 54 Eaton Rise, London, W5 2ES. W trakcie zajęć będzie okazja do pochwalenia się swoimi umiejętnościami oraz do spotkania kadry trenerskiej drużyny. Ponadto, zainteresowani edukacją sportowcy mogą liczyć na rekomendację drużyny, która może pomóc w uzyskaniu stypendium sportowego na Uniwersytecie Wschodniego Londynu.

- Siatkówka w Anglii jest na najwyższym poziomie w swojej historii. Szukamy ludzi, którzy chcą razem z nami budować coś wielkiego i w ciągu kilku lat sięgać po nowe dla nas cele; takie, jak na przykład gra w międzynarodowych pucharach niższego szczebla. Zawodnicy w Anglii nie otrzymują wynagrodzenia za grę, ale dzięki wsparciu naszych sponsorów oraz partnerstwu z uczelniami wyższymi, jesteśmy w stanie zaoferować warunki i pomoc, których nie ma w żadnym siatkarskim klubie w Anglii - opowiada Łuszcz.

Równorzędnie z naborem do drużyn ligowych, klub prowadzi poszukuje dzieci i młodzieży chcącej dołączyć do szkółki siatkarskiej. Zajęcia prowadzi trener Grzegorz Niski, a przyłączyć się może każdy w wieku 9-16 lat. Wystarczy przyjść na trening odbywający się w soboty o godzinie 15:15 w hali klubu na Ealingu.  

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Odszkodowania londyn anglia Birmingham , odszkodowania powypadkowe w uk , odszkodowania w milton keynes londynie odszkodowania w uk , wypadek w uk wypadek w london, szkocja
ABC