1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Polskie wolontariuszki z Peterborough poszukiwane do projektu

warsztaty dla mam peterboroughPolskie mamy z Peterborough i okolic, które karmią lub karmiły piersią i które chciałyby pomóc w tym temacie innym mamom, proszone są o zgłaszanie się do projektu, sponsorowanego przez Peterborough City Council. Organizatorom szczególnie zależy na pozyskaniu wolontariuszek z różnych grup mniejszościowych, które posługują się innym niż tylko angielski językiem, aby mogły one wesprzeć swoje rodaczki i udzielać porad w ojczystej mowie.

Zainteresowane mamy muszą mieć przynajmniej 3-miesieczne doświadczenie w naturalnym karmieniu oraz mieć czas, aby wziąć udział w przyjaznym i bezpłatnym szkoleniu. Po jego ukończeniu natomiast, będą musiały poświęcić 2 godziny tygodniowo na pomoc i wsparcie innych karmiących mam podczas spotkań. Co ważne, same wybiorą sobie miejsce do wolontariatu.

Dla zainteresowanych mam, koordynatorzy projektu przygotowali dwa terminy szkoleń:
- 3, 10, 24 września oraz 1, 15, 22 października, w godzinach 11.15 – 14.45 lub
 - 8, 15, 22, 29 listopada i 6 grudnia, w godzinach 15.30 – 19.30
Szkolenie odbędzie się w Community Room, Asda, West Rivergate Shopping Centre, PE1 1ET (parking bezpłatny).

Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC