1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 17.2.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Nowa strona o usługach finansowych dla Polaków w Peterborough i całej Wielkiej Brytanii

kredyt peterboroughTaylor Rose Financial prezentuje unikalną w swoim rodzaju, nową stronę internetową, która została stworzona z myślą o i dla polskiej społeczności w Wielkiej Brytanii. W związku ze stale rosnącą liczbą klientów z Polski, którzy często mają problem z uzyskaniem fachowej porady w zakresie usług sektora finansowego w swoim ojczystym języku, Taylor Rose Financial, przy współpracy z tłumaczem oraz doradcami od kredytów hipotecznych, przygotowali profesjonalną stronę internetową wypełnioną informacjami dotyczącymi kredytów hipotecznych i ubezpieczeń.

 - Już dawno nadszedł czas, aby firmy doradcze z sektora usług finansowych zaczęły obsługę swoich klientów w ich ojczystym języku – wyjaśnia Mark Scott, założyciel i dyrektor Taylor Rose Financial - Zakup nieruchomości w Wielkiej Brytanii nawet dla Brytyjczyka może być trudnym i stresującym przedsięwzięciem, cóż dopiero, gdy nasza znajomość języka nie jest wystarczającą. Dlatego też zapewnienie dodatkowego wsparcia oraz pomocy w takim przypadku jest niezbędne. Taylor Rose Financial zawsze dąży do dostosowania swojej oferty do indywidualnych potrzeb klienta. Nasza polska strona internetowa wypełniona jest informacjami dotyczącymi kredytów hipotecznych zarówno dla osób, które posiadają już doświadczenie w zakresie finansów, jak również i tych, które kupują swój pierwszy dom.  

Na polskiej stronie znajduje się również słowniczek przydatnej terminologii oraz kalkulatory, które pozwalają wyliczyć przypuszczalną zdolność kredytową oraz szacunkową wysokość miesięcznej raty.      

- Wiele osób zwraca się do mnie po poradę, ponieważ ich znajomość angielskiego słownictwa z zakresu usług finansowych nie jest na tyle biegła, żeby dokładnie zrozumieć proces zakupu nieruchomości lub przebieg aplikacji kredytowej – potwierdza Marta Manuszewska, polski mortagage advisor w Taylor Rose Financial - Strona internetowa stworzona przez polskich doradców dla polskiego odbiorcy w Wielkiej Brytanii, to duże ułatwienie dla klienta i prawdziwy krok naprzód. Miejmy nadzieję, że będzie ona stanowiła świetne źródło informacji dla obecnych oraz potencjalnych klientów.  

Zapraszamy do odwiedzenia strony: www.taylorrosefinancial.pl     

Czekamy również na komentarze, wskazówki i opinie.   


W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z naszym polskim doradcą od kredytów hipotecznych:   

Marta Manuszewska
Taylor Rose Financial z siedzibą w Peterborough
Tel: 01733 55 77 55   
Kom: 07805407636  
E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Sprzedam plaszcz
ABC