1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.4.2018
 MT 170x200px(bedfordpl)  ZigZag-Baner    sat montaz
anteny ulotkapolbud omega  Part 2 2 SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Zostań nauczycielem TESOL – City College Peterborough zaprasza!

tesol peterboroughJesteś po filologii angielskiej? Uważasz, że znasz angielski na dobrym poziomie? Możesz zarabiać nauczając podstaw języka osoby dorosłe w społeczności. Wystarczy zgłosić się do City College Peterborough. Zgłoszenia przyjmowane są do piątku, 24 października.

College organizuje krótki kurs TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages), dzięki któremu zainteresowane osoby nauczą się, jak nauczyć podstaw angielskiego innych. Będzie to praktyczne szkolenie połączone z zajęciami prowadzonymi przez wykwalifikowanego specjalistę ESOL. Przyszli nauczyciele poznają techniki przekazywania wiedzy o języku obcym innym dorosłym i zbudują pewność siebie w prowadzeniu lekcji.

Aby uzyskać więcej informacji, należy napisać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Pomocą służy także ten link:
http://www.citycollegepeterborough.ac.uk/adults/courses/teacher-trainer-training/

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Odszkodowania londyn anglia Birmingham , odszkodowania powypadkowe w uk , odszkodowania w milton keynes londynie odszkodowania w uk , wypadek w uk wypadek w london, szkocja
ABC