1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 25.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Spotkanie lechitów z uczniami PSS w Peterborough

polska szkola sobotnia peterborough lech poznanJak spotkać się z kimś, od kogo dzieli Cię prawie 1500 kilometrów? Dobrze to wiedzą Hubert Wołąkiewicz i Szymon Pawłowski z Lecha Poznań. Zawodnicy po jednym z treningów połączyli się przez Skype'a z uczniami z Polskiej Szkoły Sobotniej w Peterborough i odpowiadali na wszystkie pytania młodzieży.

 Kibice Lecha w każdym zakątku świata

Na całym świecie mieszkają kibice Lecha, którzy wspierają drużynę, ale oczywiście nie mogą regularnie pojawiać się przy Bułgarskiej. Duża ich grupa to Polacy - uczniowie z Polskiej Szkoły Sobotniej w Peterborough. Młodzież za pośrednictwem Skype'a mogła bliżej poznać obrońcę i pomocnika Kolejorza.

Pytania z rozmaitych kategorii

Uczniowie nie tylko dowiedzieli się, że marzeniem Wołąkiewicza od zawsze była gra w Barcelonie, ale także, że obaj zawodnicy z dwójki Ibrahimovic - Ronaldo wybierają tego pierwszego, czy jak dokładnie wyglądają dni treningowe i meczowe lechitów.

Nie brakowało też pytań o umiejętności taktyczne, kto potrafi więcej razy podbić piłkę, jak to się stało, że zostali piłkarzami lub na kim się wzorują. Zdecydowanie najwięcej problemów przysporzyła jednak kwestia, jak zawodnicy nazwaliby swój własny klub.


Link do filmu ze spotkania znajduje się na stronie
http://lech.tv/video-id-13663-spotkanie_na_skypie

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC