1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 19.1.2018
fizjoterapia 170x200MT 170x200px(bedfordpl) jumaro 2017 BANER ODSZKODOWANIA  ZigZag-Baner    sat montaz
anteny ulotkapolbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Wizz Air inauguruje nowe połączenie między Luton a lotniskiem Szczecin - Goleniów

wizz air luton szczecinWizz Air uruchomił nowe połączenie ze Szczecina do Londynu Luton. W dniu 27 października odbył się lot inauguracyjny z lotniska w Goleniowie do Luton. Airbus A320 wystartował ze szczecińskiego lotniska o godzinie 17:20 z 149 pasażerami na pokładzie. Przewoźnik ma nadzieję, iż nowy kierunek w siatce połączeń Wizz Air umożliwi pasażerom jeszcze wygodniejsze podróżowanie w atrakcyjnych cenach i przyciągnie turystów z Wielkiej Brytanii do regionu Pomorza Zachodniego. To także dobra wiadomość dla Polaków na Wyspach, którzy zyskują kolejne połączenie lotnicze z Polską.

- Materializacja ogłoszonego wcześniej połączenia, to największa radość dla wszystkich pracowników lotniska – tak w dniu inauguracji połączenia do Londynu Luton powitał zebranych dziennikarzy Maciej Dziadosz, prezes Zarządu Portu Lotniczego Szczecin – Goleniów. - W linii lotniczej Wizz Air widzimy partnera mogącego zagwarantować naszemu lotnisku coś, na co bardzo liczymy - dynamiczny rozwój ruchu lotniczego.

Inauguracja nowego połączenia spowodowała, że każdy pasażer brał udział w loterii, której główną wygraną był zwrot pieniędzy wydanych na zakupy w lotniskowym sklepie. Szczęśliwcem okazała się pani Dorota Stocka, która nowe połączenie do lotniska w Luton wykorzystała jako świetną okazję do odwiedzenia rodziny. Pasażerowie dodatkowo wygrali markowe perfumy i lotniskowe gadżety, a także osłodzili sobie popołudnie tortem przygotowanym przez lotnisko.

Loty na tej trasie będą odbywały się trzy razy w tygodniu, w poniedziałki, środy i piątki. 

Bilety dostępne są w sprzedaży na stronie wizzair.com już od 79 złotych. Jest to cena biletu w jedną stronę, wliczając podatki i opłaty obowiązkowe, a także mały bagaż podręczny.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
ABC