1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Kontrowersyjny singiel Polki w UK

pola pospieszalska ukO tej Polce jest ostatnio na Wyspach bardzo głośno. Pola Pospieszalska, która od lat mieszka w Londynie, wydała singiel - protest przeciwko dyskryminacji polskich (i nie tylko) emigrantów w Wielkiej Brytanii.

Jest to piosenka nawołująca do tolerancji i zażegnania do konfliktu, obecnie rozdmuchanego do wielkich rozmiarów przez polityków oraz media tuż przed wyborami parlamentarnymi w Wielkiej Brytanii.

Autorami piosenki „Why Is This Happening” i teledysku do utworu są emigranci z rożnych części świata, którzy wybrali Anglię na swój dom m.in. nominowana do nagrody BAFTA producentka filmowa Lucie Wenigerova czy kanadyjski kompozytor Alan Boyd. W teledysku biorą udział ludzie z rożnych części świata, którzy również mieszkają w Londynie. Piosenką zainteresowała się między innymi stacja BBC One, która wyemitowała w swoich wieczornych wiadomościach reportaż o Polce i jej utworze.

Utwór, który dziś, tj. 4 maja, ukazuje się na singlu, niesie ze sobą przesłanie przy końcu kampanii wyborczej w UK: „ Nie używajcie imigrantów jako kozłów ofiarnych. Wielka Brytania jest naszym domem, a my go kochamy”.

Polę odkrył legendarny brytyjski producent Robin Millar, człowiek stojący za sukcesem Sade, Patricii Kaas, Ive Mendes oraz Everything but the Girl. Jej debiutancki album, "Wbrew", został wyprodukowany przez Robina i Neda Bighama, który pracował m.in z Leoną Lewis i Amy Winehouse.

„Why Is This Happening” można posłuchać tutaj:

I co sądzicie?

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC