1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Kibicujemy PL United!

pl united peterborough 1Polska drużyna piłkarska w Peterborough, PL United, powraca w ten weekend na murawę! W pierwszym meczu sezonu 2015/2016 Polacy podejmą i stawią czoło zespołowi Thorney Reserves. Mecz rozpocznie się w sobotę, 22 sierpnia, o godzinie 14:00 na obiektach klubu piłkarskiego FC Netherton.

W tym sezonie PL United zasiliło paru nowych, wartościowych graczy. Zawodnicy przeszli również odpowiednie treningi taktyczne i wytrzymałościowe. Wszystko po to, żeby powalczyć o awans do wyższej klasy rozgrywek – Division One.

- Nasza drużyna jest świetnie przygotowana pod względem motorycznym, a także taktycznym. Duży nacisk w okresie przygotowawczym był poświęcony grze na małej przestrzeni z wykorzystaniem krótkich podań i szybkiego wyjścia na pozycję. Jesteśmy gotowi i z pełną mobilizacją w sobotę zagarniemy przeciwnikom pełną pulę punktów – komentuje trener PL United, Grzegorz Misiura.

Wszystkich chętnych zapraszamy w sobotę do kibicowania naszym na boisku!

Adres: Mayors Walk, Peterborough, PE3 6HE.


Komentarze   

0 #1 bery80 2015-09-06 10:36
Na mecz chętnie bym się przeszedł tylko może jakiś terminarz by ktoś podał..dziękuję
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC