1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 22.3.2018
fizjoterapia 170x200 jumaro 2017 BANER ODSZKODOWANIA  ZigZag-Baner    sat montaz
anteny ulotkapolbud omega  Part 2 2 SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Polka wśród nowych strażaków hrabstwa Cambridgeshire

straz pozarna peterborough 1Nowi rekruci wchodzą dzisiaj w szeregi Cambridgeshire Fire and Rescue Service (CFRS). Grupa 21 osób rozpocznie pracę po zakończonym, intensywnym, 11-tygodniowym szkoleniu w Cardiff. Wśród nowych strażaków znalazła się nasza rodaczka, Agata Wieczorek.

- Niezmiernie cieszymy się z faktu, że dołączy do nas tak liczna grupa osób - komentuje przełożony rekrutów, Chris Strickland. - Mamy nadzieję, że będzie to początek ich wspaniałej kariery w straży pożarnej. Obecnie, przed strażakami jest wiele wyzwań. Muszą nie tylko wykazać się fizycznie podczas interwencji, ale także zaangażować w lokalną społeczność, zdobyć jej zaufanie i służyć radą. Życzymy powodzenia nowym rekrutom i liczymy na to, że wspólnie uczynimy nasze hrabstwo bezpieczniejszym miejscem do życia i pracy.

Przeprowadzona lokalna rekrutacja jest największą od 25 lat. Był to bardzo skomplikowany proces, wymagający wielu wyrzeczeń – jego pomyślne zakończenie to niewątpliwie sukces dla rekrutów, a także szkoleniowców.

Świeżo upieczona, pełnoetatowa polska strażaczka, Agata Wieczorek z St Neots, ma 29 lat. Pochodzi z rodziny o tradycjach pożarniczych. Własne doświadczenie zdobyła m.in. dyżurując w remizie w St Neots przez cztery lata.

- Szkolenie bardzo mi się podobało, dowiedziałam się więcej o pracy, którą mam wykonywać – skomentowała nasza rodaczka. - Mój mąż i cała rodzina bardzo mnie wspierali a teraz nie mogę się doczekać, aby znaleźć się na służbie.
Agata Wieczorek będzie pracować w Huntingdon Fire Station.

 

agata wieczorek straz

Fot.: Agata Wieczorek

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Odszkodowania londyn anglia Birmingham , odszkodowania powypadkowe w uk , odszkodowania w milton keynes londynie odszkodowania w uk , wypadek w uk wypadek w london, szkocja
ABC