1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 17.2.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

O. Adam Szustak w Wielkiej Brytanii

szustak uk 1Nazywany fenomenem polskiej sieci, najbardziej znanym głosem polskiego Kościoła, osobą nieszablonową, przekorną oraz oryginalną – ojciec Adam Szustak przyjeżdża w styczniu do UK i odwiedzi Cambridge, Londyn oraz Norwich.

Adam Szustak OP jest rekolekcjonistą – jak sam mówi - gotowym głosić Ewangelię wszystkim i wszędzie. Urodził się 20 lipca 1978 r. w Myszkowie. Do zakonu dominikanów wstąpił w 1999 roku. Pierwsze śluby zakonne złożył 18 sierpnia 2000 roku a wieczyste 18 kwietnia 2004 roku. Święcenia kapłańskie w Zakonie Braci Kaznodziejów przyjął kilka miesięcy później, w dniu 4 grudnia. Był m.in. duszpasterzem akademickim DA „Beczka” w Krakowie.

Jest autorem kilkunastu książek i audiobooków. Aktualnie mieszka w klasztorze w Łodzi, jeśli oczywiście nie jest akurat w drodze. A często jest. I za moment spotkamy go w Wielkiej Brytanii.

Ten dominikanin, zakonnik z Zakonu Kaznodziejskiego, obdarzony jest szczególnym darem przekazu Słowa Bożego, połączonym z umiejętnością dotarcia do każdego odbiorcy. Naucza językiem prostym ale efektywnym. Dociera do młodzieży, bo jest autentyczny i mówi tak, jak oni (dosłownie, bo często używa wyrażeń potocznych). Zresztą, posłuchajcie sami:

 

Plan pobytu ojca Szutaka w UK

 

22-24 stycznia
Rekolekcje dla singli w parafii św. Andrzeja Boboli w Londynie.
Otwarte rekolekcje dla singli: w piątek o 19.00 msza z kazaniem + konferencja.
W sobotę o 18.00 msza z kazaniem + konferencja
W niedzielę o 12.00 msza z kazaniem. 
W sobotę w godz. 11.00 - 18.00 warszaty dla singli prowadzone przez o. Adama i p. Małgorzatę Wałejko - konieczność zapisów - informacje na stronie parafii: http://www.stbobola.co.uk/pl/

24-26 stycznia
Rekolekcje "Moc w słabości, czyli jak wierzyć dzisiaj?" w parafii St. Laurence's Roman Catholic Church, 91 Milton Rd, Cambridge CB4 1XB. 
W niedzielę o godz. 18.00 msza św. z kazaniem + konferencja po mszy. 
W poniedziałek i wtorek o godz. 19.00 msza św. z kazaniem + konferencja po mszy.

27 stycznia
Parafia św. Jana XXIII i s. Faustyny w Norwich, godz. 18.00 pierwsza konferencja, godz. 19.00 Eucharystia z kazaniem, godz. 20.00 druga konferecja.

 

szustak uk

 

Komentarze   

0 #1 Justyna 2016-01-22 19:14
Witam, czy jest moze ktos kto wybiera sie z Peterborough do Cambridge w niedziele na spotkanie z o. Adamem i ma wolne miejsce? Chetnie sie podlacze i pokryje koszty podrozy :-)
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC