1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 20.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Polak zaginął w Peterborough – apel o pomoc

remigiusz marciniak peterboroughNasza redakcja otrzymała prośbę o pomoc w nagłośnieniu informacji o zaginięciu Polaka z Peterborough. Remigiusz Marciniak, urodzony w 1972 r., przybył do naszego miasta trzy tygodnie temu. Pracował przez agencję Vital. Dwa dni temu wyszedł w nocy z domu w dzielnicy Paston i od tej pory nie ma z nim żadnego kontaktu.

Mężczyzna jest po udarze mózgu, który przeszedł w grudniu. Remigiusz pochodzi z Torunia i nie zna języka angielskiego. Może sprawiać wrażenie osoby zagubionej lub chorej psychicznie, co jest skutkiem przebytego udaru .

Osoby, które mają informację o miejscu pobytu Remigiusza Marciniaka, widziały go ostatnio lub mogą w jakikolwiek sposób pomóc w tej sprawie, proszone są o kontakt pod numerem telefonu 07922553990 bądź o kontakt z lokalną policją.

 

zaginiony peterborough 1

 

zaginiony peterborough 2

zaginiony peterborough 3

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC