1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 22.2.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Atak na Polaków w Peterborough

atak na polakow peterborough 1Do brutalnego znieważenia polskiej pary doszło co prawda kilka dni temu – dzisiaj jednak możemy uciąć wszystkie plotki i wątpliwości dzięki odpowiedzi na naszego maila, otrzymanej z biura prasowego lokalnej policji. Tak, do ataku doszło w Peterborough. Dokonał go 30-letni Arun Ali, zamieszkały przy Outfield w dzielnicy Bretton. Dzisiaj przed Peterborough Magistrates Court mężczyzna odpowie za swoje czyny.

Ali został aresztowany i oskarżony o napaść, napaść na tle rasowym, zakłócanie porządku publicznego, zakłócanie porządku publicznego na tle rasowym oraz o nieostrożną jazdę.

Atak na Polaków w Peterborough udało się zarejestrować na poniższym filmie:


Jak można wywnioskować z nagrania, trzydziestolatek zdenerowował się z powodu uszkodzenia swojego samochodu w stłuczce. Następnie znieważył polską parę, kierując do Polaka te oto słowa:
- Spójrz na siebie. Jesz wieprzowinę i wyglądasz jak świnia. Jesteś pie****oną świnią! Ty pie****na cioto!

Wyzwisk nie udało się powstrzymać pomimo zwrócenia mężczyznie uwagi na fakt, że jego wypowiedzi są rasistowskie.

Video pokazuje, że oberwało się także Polce, która nagrywała całość zdarzenia telefonem komórkowym. - Zabieraj ten pie****ony telefon sprzed mojej twarzy – krzyknął Arun Ali, a następnie nazwał kobietę "su*ą". Później chciał ją opluć, popchnął ją i próbował wytrącić telefon z ręki.

 

Komentarze   

0 #1 Marta 2017-03-06 18:03
Ten sam koles o maly wlos nje zabil mnie i moich dzieci jezdzi jak wariat myslac ze na wielbladzie po pustyni jedzie niestety w aucie nie mam kamer do tego tak samo mial problem ze mu nie ustapilam na rdzie choc to on powinien jechal tak szybko przez rondo ze gdyby nie moja czujnosc smierc bylaby na miejscu!!!!!!
Cytować
+2 #2 Michał 2017-03-06 23:56
Mariusz! Gratuluję opanowania !
Cytować
0 #3 Danuta 2017-03-08 10:34
:-? Bardzo ubogi jezyk ma ten czlowiek jak slychac. Takich trzeba karac i to porzadnie. Kultury go nie nauczono,a i prawko chyba gdzies znalazl pod miedza.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC