1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 22.2.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Rozprawa ws. ataku na Polaków

atak na polakow peterborough 2Arun Ali (l.30), zamieszkały przy Outfield w dzielnicy Bretton w Peterborough, którego skandaliczne zachowanie wobec pary Polaków udało się zarejestrować na krążącym po internecie nagraniu, stawił się dzisiaj przed Peterborough Magistrates Court. Ali został oskarżony o napaść, napaść na tle rasowym, zakłócanie porządku publicznego, zakłócanie porządku publicznego na tle rasowym oraz o nieostrożną jazdę.

Sprawę szerzej opisywaliśmy tutaj.

Do incydentu doszło 24 lutego przy Alexandra Road w Peterborough.

Podczas krótkiego przesłuchania, mężczyzna przyznał się do napaści na Polkę. Odmówił jednak wzięcia odpowiedzialności za pozostałe, zarzucane mu czyny twierdząc, że jest niewinny.

Sędzia odroczył proces mężczyzny do poniedziałku, 31 lipca i zdecydował, że oskarżony może warunkowo czekać na kolejną rozprawę na wolności, przebywając pod adresem znajdującym się poza hrabstwem Cambridgeshire.

Na rozprawie pojawiła się liczna grupa złożona z członków rodziny i przyjaciół, która wspierała winowajcę w czasie przesłuchania.

Komentarze   

-2 #1 John 2017-03-06 23:07
Widze ze afera..

W londynie co godzine pewnie taki atak.. Ehh to Peterborough :D

zal
Cytować
+5 #2 Paweł 2017-03-07 07:35
Znając Polaków pewnie zbiorą się i koleś dostanie za swoje.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC