1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 22.2.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Projekt "My Britain"

projekt my britainRadio BBC poszukuje Polaków z Peterborough do wzięcia udziału w projekcie "My Britain". Zakłada on nie tylko stworzenie przepięknego muralu w centrum handlowym Serpentine, ale również – i to chyba najważniejsze – da szansę na wypowiedzenie się w temacie przyszłości Wielkiej Brytanii po Brexicie.

Chcemy od razu wszystkich uspokoić; nie musicie być artystami, aby przyłączyć się do akcji. Mural bowiem zostanie stworzony przez profesjonalistę. Inspiracją dla niego będą jednak słowa dziesięciu wolontariuszy, pochodzących z różnych społeczności w naszym mieście – mamy nadzieję, że również z polskiej.

Organizatorom zależy na poznaniu historii wolontariuszy, a także oczekiwań, nadziei czy zmartwień rezydentów Peterborough pochodzących z innych krajów Unii Europejskiej na temat rzeczywistości po Brexicie. Mile widziani są zarówno ci, którzy sprzeciwiają się wyjściu UK z UE, jak i zwolennicy kampanii "Leave".

Wolontariusze zostaną poproszeni o poświęcenie swojego czasu w następujących terminach: 15 marca (17.30 – 18.30), 20 marca (13.00 – 17.00) oraz 23 marca (13.00 – 14.00). Organizatorzy pokryją koszty transportu wolontariuszy.
Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z Reva Sharma (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Transport/ Przeprowadzki/ Laweta FULLTANS SERVICE LTD.
ABC