1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 22.2.2019
   accidentZigZag-Baner    sat montaz
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Polskie szkółki piłkarskie w Peterborough i Huntingdon

szkolka pilkarska peterborough 1Nowe pokolenie piłkarek oraz piłkarzy, w wieku od 4 do 13 lat, może teraz szkolić się w dwóch wyśmienitych szkółkach piłkarskich, funkcjonujących w Peterborough oraz w Huntingdon. Ich założycielem jest Grzegorz Misiura, trener z uprawnieniami zdobytymi w angielskiej federacji piłkarskiej, a także trener drużyny seniorów PL United w latach 2013 – 2015, obecnie prowadzący drużynę seniorów Eunice Huntingdon.

W szkółce w Peterborough pod nazwą PL United Peterborough na zajęcia uczęszczają 23 osoby, które są podzielone na dwie grupy wiekowe; do 7 lat i do 13. roku życia. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w środy, o godzinie 18.00 przy Ringwood w Bretton. Szkółka w Huntingdon liczy sobie natomiast 40 dzieci, również z podziałem na dwie grupy. Lekcje odbywają się tutaj we wtorki i czwartki o 17.30. Grupy trenują na Sapley Field (PE29 1PU).

- Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zajęciach. Zapewniamy miłą i profesjonalną atmosferę – komentuje trener Misiura. - Drużyny rozgrywają na dzień dzisiejszy mecze sparingowe. Planowane jest także uczestnictwo w turniejach, a także granie w lidze angielskiej. Jeśli potrzebują państwo więcej informacji zapraszam na Facebook; PL United, a także Football Academy Eunice Huntingdon.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC