1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 14.11.2018
   accidentZigZag-Baner  banner ubezpieczenia  sat montaz
polbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Zapisy do I komunii świętej w Peterborough

komunia peterborough 2017Za miesiąc w polskiej parafii w Peterborough ruszają zapisy do I komunii świętej. Zgłoszenia dzieci urodzonych w 2009 roku bądź starszych przyjmowane będą od niedzieli, 20 sierpnia do piątku, 22 września. Dzieci zostaną przygotowane do przyjęcia sakramentu przez księdza Mariusza Urbanowskiego.

Rodzice i opiekunowie w ramach zgłoszenia powinni koniecznie dostarczyć akt chrztu (jeśli dziecko było ochrzczone w naszej parafii, prosi się o podejście do biura parafialnego przy zapisie) oraz wypełniony formularz (dostępny w kościele).

Zgłoszenia przyjmowane będą w biurze parafialnym czynnym w środy i czwartki w godzinach 16:00 – 18:00 oraz z wpiatki w godzinach 10:00 – 12:00 i 16:00 – 18:00, z wyjątkiem środy 6 września oraz czwartku 7 września.

Kontakt z parafią: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Odszkodowania londyn anglia Birmingham , odszkodowania powypadkowe w uk , odszkodowania w milton keynes londynie odszkodowania w uk , wypadek w uk wypadek w london, szkocja
ABC