1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 23.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Zakończenie sezonu w polskich szkółkach piłkarskich

szkolka pilkarska peterborough 1W dniu 20 czerwca na obiektach drużyny piłkarskiej Eunice Huntingdon odbyło się uroczyste zakończenie sezonu szkółek piłkarskich PL United Peterborough i Eunice Huntingdon. W bardzo słoneczne popołudnie zebrała się grupa około 80 dzieci z obu szkółek, aby spotkać się ze sobą po raz ostatni w sezonie 2016/2017.

Przed uroczystym wręczeniem pucharów, medali i dyplomów, dzieciaki rozegrały mini turniej, zarówno w grupie starszej, jak i młodszej.

- Tak, jak zawsze powtarzałem i będę powtarzał; zwycięzcami są wszyscy mali piłkarze, którzy w swoją grę oddają całe serce i bardzo ambicjonalnie podchodzą do zabawy, jaką jest piłka nożna – komentuje trener, Grzegorz Misiura. - Zawsze powtarzam; wyniki osiągane w tym wieku są najmniej ważne dla mnie. Najważniejsze jest to, aby każde dziecko z treningu na trening, z miesiąca na miesiąc, robiło postępy i aby cały czas gościł na ich twarzy uśmiech. Gdy będą spełnione te warunki, wiemy – my trenerzy – o tym, że nasza praca idzie w dobrym kierunku, a dzieci robią coś, co ich bardzo cieszy.

Po rozegraniu mini turnieju i zjedzeniu przepysznej kiełbaski, odbyło się uroczyste wręczenie pucharów, medali i dyplomów. Na twarzach dzieci zagościł uśmiech a wspólnym fotografiom nie było końca.

Od pewnego czasu szkółki zaczęły współpracę ze znanym w środowisku skautem piłkarskim, który na zakończeniu zapisał w swoim notesie kilka nazwisk, które będą mogły spróbować swoich sił w akademiach zespołów z najwyższych lig angielskich. Na dzień dzisiejszy potwierdzony jest jeden zawodnik, którego zauważyli skauci POSH czyli najlepszego klubu w naszym okręgu. Wojtek, bo o nim mowa, zdał wszystkie testy w akademii i od nowego sezonu będzie ich zawodnikiem. Mimo tego mały piłkarz i jego rodzice dalej chcą, aby chłopiec uczył się piłkarskiego abecadła w polskiej szkółce i łączył grę w POSH z obecnymi treningami.

- Bardzo nas to cieszy i będziemy dalej iść tą drogą oraz promować swoich małych piłkarzy do najlepszych akademii w Anglii – stwierdza trener Misiura. - Zapraszamy wszystkich chętnych na rozpoczęcie nowego sezonu 2017/2018 w Peterborough przy Ringwood (Bretton) w dniu 16 sierpnia o godzinie 18:00 – a w Huntingdon dzień wcześniej o 17:30 na Sapley Fields. Czekają na Was trenerzy z uprawnieniami oraz, co najważniejsze, z pasją do trenowania. W razie pytań proszę dzwonić pod numer 07736734972. Można też znaleźć nas na Facebooku wpisując „PL United” i „Football Academy Eunice Huntingdon”.

zakonczenie pl united

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC