1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 23.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Parafiada 2017 w Peterborough

Parafiada Peterborough 2017W najbliższą niedzielę, tj. 17 września, polska społeczność w Peterborough będzie miała okazję po raz kolejny uczestniczyć w festynie parafialnym. Parafiada 2017 przyniesie ze sobą, jak zwykle, całą moc atrakcji, które ucieszą zarówno tych najmłodszych, jak i nieco starszych. Impreza odbędzie się nieopodal polskiego kościoła, na terenie rekreacyjnym przy 67 Welland Road (PE1 3SY).

Wstęp na wydarzenie, odbywające się w godzinach 12:00 – 17:00, a organizowane przez polską parafię w Peterborough – jest bezpłatny.

W programie m.in.: występ zespołu disco-polo Team Puls z Luton, zabawy sportowe przygotowane przez klub Peterborough Polonia FC czy występ zespołu dziecięcego Fantazja z Polskiej Szkoły Sobotniej w Peterborough.

Goście imprezy mogą również liczyć na ciekawą rozrywkę dla dzieci, loterię fantową, pokaz karate czy smakołyki w postaci grochówki, bigosu oraz ciasta.

Serdecznie zapraszamy!

 

Plakat Parafiada Peterborough 2017

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC