1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 23.7.2019
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Zapisy do Peterborough Polonia FC

polonia fc peterboroughPeterborough Polonia FC - FA Charter Standard Club, dynamicznie i prężnie rozwijający się klub piłkarski, ogłasza ponowny nabór dzieci w wieku od 5 do 9 lat do naszych drużyn juniorskich, gdzie jako jedyny polski klub piłkarski, dajemy młodym piłkarzom możliwość występów w Peterborough & District Football League.

Nasz system szkolenia oraz struktura organizacyjna, administracyjna i marketingowa oparte są na najlepszych angielskich wzorcach.

Polonia FC oferuje najmłodszym zawodnikom przede wszystkim treningi przez zabawę oraz edukację przez sport w duchu zasad fair play pod okiem trenerów z wieloletnim doświadczeniem i licencjami UEFA i FA.

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie dziecka! Nie poddajemy naszych podopiecznych presji wyników. Kształtujemy estetykę ruchu i zarażamy pasją do piłki nożnej. Uczymy zasad Fair Play na boisku i poza nim. Naszą misją jest nauczenie dziecka gry w piłkę nożną, a nie wybranie tego, które już to potrafi.

Przy naborze do naszych drużyn dajemy szansę każdemu.

TRENUJ Z PASJĄ! Więcej informacji pod numerem: 07878812219 - Rafał lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

polonia fc peterborough slider

 

Komentarze   

0 #1 Rafal 2018-01-08 15:35
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=715722368632335&id=230888607115716
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC