1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 16.11.2018
   accidentZigZag-Baner  banner ubezpieczenia  sat montaz
polbud omega   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Pomóżmy Vanessie

vanessa walusz uk 1Jedna z czytelniczek naszego portalu zwróciła się do nas z prośbą o pomoc małej Vanessie. Dziewczyna walczy z glejakiem, nieoperacyjnym guzem pnia mózgu. Obecnie przebywa na kosztownym leczeniu w specjalistycznej klinice w Meksyku, gdzie dzisiaj odbył się pierwszy zabieg. Środków na zabezpieczenie całego leczenia wciąż brakuje, a po rozpoczęciu nie można go będzie przerwać...

Guz w główce Vanessy Walusz rośnie cały czas, z każdym dniem, z każdą godziną. Jedyną szansą na życie dla dziewczynki jest specjalistyczne leczenie celowane w meksykańskiej klinice, która może pochwalić się dwoma przypadkami wyleczenia tej ciężkiej choroby. Niestety, szans na wyleczenie dziewczynki w Polsce nie ma żadnych.

We wspomnianej placówce Vanessa otrzyma minimum cztery cykle chemioterapii celowanej – podawanej przez tętnicę udową prosto do guza, minimum cztery cykle immunoterapii oraz terapie wspomagające leczenie zasadnicze. Koszt jednego zabiegu to 250 tysięcy złotych. Dodatkowo, immunoterapia pochłonie pół miliona złotych.

O chorobie i historii małej księżniczki możecie przeczytać tutaj. Gorąco zachęcamy do pomocy dziewczynce poprzez przekazanie datku.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
ABC