1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 27.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Zakończenie sezonu Peterborough Polonii FC

polonia fc peterborough weekend 1W ostatnią sobotę maja na naszym obiekcie zebrali się piłkarze, rodzice, zarząd, sponsorzy i zaproszeni goście związani z klubem - a wszystko to z okazji oficjalnego zakończenia i pożegnania sezonu piłkarskiego 2017/2018. Imprezę otworzył sternik Polonii; Rafal Komisarczyk, który przywitał licznie zgromadzonych gości (około 150 osób).

Do dyspozycji wszystkich był bar z zimnym piwkiem i drinkami, grill, a także kulinarny hit wieczoru czyli hot dogi serwowane przez jednego ze sponsorów tej imprezy, Adama Braneckiego z Crunchy Snacks.


Dzieciaki szalały na dmuchanym zamku i boisku, a dorośli brali udział w różnego rodzaju grach i zabawach, przygotowanych przez trenerów i zarząd klubu. Każdy miał możliwość wziąć udział w loterii, na którą wspaniałe nagrody przeznaczyli liczni sponsorzy: Sklep kosmetyczny Nefretete, Nefretete Hair and Beauty Institute, L&D Car Services, Agnieszka Turek - Fryzjerstwo i stylizacja, VSTRUCK, Pics on Canvas, Brt_carbkilla, Prophotouk, Artur Gwoździański, Crunchy Snacks oraz ufundowane przez trenerów i działaczy Peterborough Polonia FC liczne koszulki, szaliki, kubki i gadżety, łącznie prawie 60 nagród.


Następnie przyszła chwila na oficjalne zakończenie. Rafał Komisarczyk podziękował za długi aczkolwiek bardzo udany i sukcesywny sezon wszystkim zawodnikom i trenerom: Piotrowi Bajzert, Sebastianowi Białoskórce, Waldemarowi Urbanowi, Krzyśkowi Maciantowiczowi; mocno zaangażowanym i działającym w Polonii osobom: Michał Galik, Paweł Turek, Rafał Kowalski i Paweł Strzelecki; niesamowitym kibicom za świetny doping i oczywiście sponsorom, bez których wiele spraw by się nie mogło wydarzyć.


Po tym przeszliśmy do rozdania nagród wszystkim zawodnikom Polonii. Każdy reprezentujący nasze barwy w ostatnim sezonie otrzymał okazałe statuetki. Do tego w każdej drużynie wręczyliśmy nagrody indywidualne i tak w kolejności:


Drużyna seniorów
Sebastian Białoskórka - zawodnik sezonu
Waldek Urban - zawodnik zawodników
Paweł Łacina i Jakub Babis - zawodnicy robiący największe postępy
Adrian Mizia - najlepszy strzelec
Drużyna U9
Patryk Pietrzyk - zawodnik sezonu
Airidas Voervis - zawodnik rodziców
Xavier Pietrzyk- zawodnik zawodników
Miłosz Starzec - zawodnik robiący największe postępy
Airidas Voervis - najlepszy strzelec
Drużyna U8
Aleksander Romaniuk - zawodnik sezonu
Szymon Galik- zawodnik rodziców
Alexander Romaniuk - zawodnik zawodników
Olivier Szulc - zawodnik robiący największe postępy
Adam Misztal - najlepszy strzelec


Dodatkowo jak co roku po wcześniejszej rywalizacji z każdej drużyny wyłoniliśmy naszego polonijnego Turbokozaka. W seniorach zwyciężył Piotrek Stępień w U9 Miłosz Starzec, w U8 Mateusz Piotrowski.


Była to naprawdę udana impreza. Wszystkim, którzy przybyli, przyczynili się do jej zorganizowania, wsparli finansowo - serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że za rok zabawimy się huczniej i w jeszcze większym gronie.


Ze sportowym pozdrowieniem
Peterborough Polonia FC

 

polonia peterborough zakonczenie sezonu slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC