1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.8.2019
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Polonia FC na turniejach

u 8 9 0Wszyscy fascynujemy się rozgrywkami piłkarskimi podczas trwających mistrzostw świata w Rosji. A tymczasem pod naszym bokiem, w polskim klubie sportowym w Peterborough, rośnie kolejne, zdolne, młode pokolenie polskich piłkarzy, które ostatnio wspaniale zagrało podczas wyjazdowych turniejów, przywożąc do domu cenne trofea.

W weekend 9-10 czerwca rocznik U10 zmierzył się z przeciwnikami na turnieju Huntingdon Town Rowdies a roczniki U9 i U8 – w Wisbech St. Mary. Wszystkie mecze były świetne, a zawodnikom należą się wielkie brawa.

u 10 11 czerwca

Kolejny weekend turniejowy naszych drużyn juniorskich to tym razem zmagania roczników U8 i U9 na futbolowym festiwalu w Crowland. Chłopcy z rocznika U8 rozegrali bardzo dobre zawody, wracając do domu z medalami. Natomiast piłkarze U9 w fantastycznym stylu i pięknej grze wygrali turniej, eliminując krok po kroku kilka naprawdę mocnych drużyn. Radości ze zwycięstwa było co niemiara!

u 8 9 1

u 8 9 2

Przypominamy, że trwa nabór nowych zawodników do drużyny seniorów Peterborough Polonii FC. Sezon rozpoczyna się już 28 lipca. Kolejny trening zainteresowanych osób w środę, o 17:50 na Bushfield Sports Centre (Orton Centre, Peterborough, PE2 5RQ).

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC