1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.8.2019
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Rozwiń swój biznes w wakacje

cykl beauty ukJak sprzedawać usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dietetyczne? Jak je skutecznie promować? Jak stworzyć strategię, aby firma stała się rozpoznawalną marką na rynku? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań pojawią się w najnowszym bezpłatnym cyklu SN Accounts, który rozpocznie się już w lipcu.

„Sukces w biznesie beauty” to 10 interaktywnych spotkań ze specjalistami i ekspertami m.in. w dziedzinie sprzedaży, budowania marki, czy księgowości. - W Wielkiej Brytanii działa wiele świetnych firm z branży beauty, które niestety nie wykorzystują swojego potencjału – mówi Marcin Kamoda, właściciel MK Business Consulting oraz partner cyklu „Sukces w biznesie online”. – W wielu przypadkach, aby zwiększyć swoją sprzedaż, rozpoznawalność na rynku, wcale nie są koniecznie duże inwestycje. Wystarczy wykorzystać to, co firma już posiada i o tym m.in. będziemy rozmawiać.

– Nasz nowy cykl to wyjście naprzeciw potrzebom naszych klientów – mówi Szymon Niestryjewski, właściciel biura księgowego SN Accounts. – Dzięki blisko 10-letniemu doświadczeniu możemy wspierać polski biznes w UK nie tylko w zakresie księgowości, ale także w budowaniu silnej pozycji na rynku.

Aby skorzystać z wiedzy specjalistów, wystarczy wejść na funpage lub stronę internetową SN Accounts. Od lipca, co tydzień, będą tam publikowane artykuły dotyczące branży beauty oraz prowadzone video live na Facebook. – W ich trakcie każdy może komentować lub zadać ważne dla siebie pytanie – dodaje Szymon Niestryjewski. – Jest to też doskonała okazja do poznania osób z branży i nawiązania relacji, które mogą zaowocować w rozwoju biznesu.

Cykl „Sukces w biznesie beauty” rozpocznie się 2 lipca.

 

cykl beauty uk slider

 Informacja nadesłana do publikacji przez organizatorów wydarzenia. 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC