1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 23.7.2019
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Uczta na stulecie w Peterborough

stulecie niepodleglosci peterboroughW tym roku minie sto lat od odzyskania przez Polskę swojej niepodległości. W naszej ojczyźnie oraz poza jej granicami odbywają się różnorodne uroczystości, wydarzenia i inne inicjatywy, podczas których Polacy świętują ten wielki jubileusz. Dzięki szefowi Damianowi Wawrzyniakowi z restauracji House of Feasts, również w Peterborough będziemy cieszyć się ze święta, w najsmaczniejszy z możliwych sposób!

Szef wraz z Ambasadą RP w Londynie zapraszają na prawdziwą polską ucztę w ogrodzie restauracji. Damian Wawrzyniak przygotuje grillowane przysmaki w towarzystwie wypiekanego w House of Feasts chleba na zakwasie oraz sałatek i kiszonek.

O dobrą atmosferę zadba również Mateusz Grędziński, zwycięzca siódmej edycji „The Voice of Poland”, który zaśpiewa dla gości wydarzenia.

Szczegóły imprezy
Miejsce: restauracja House of Feasts, 41 Crowland Road w Peterborough
Data: sobota, 14 lipca
Godzina: start o 13:00, jedzenie serwowane będzie do 15:00. O 16:00 nastąpi przewidywany koniec imprezy, jednak goście będą mogli pozostać w ogrodzie restauracji do 23:00.
Bilety: wejściówki kupimy na stronie exploretock.com/houseoffeasts 

 

stulecie niepodleglosci peterborough plakat

 

stulecie niepodleglosci peterborough slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC