1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.8.2019
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Nabór do Peterborough Polonia FC

nabor fc polonia peterborough 2019Peterborough Polonia FC to FA Charter Standard Club - dynamicznie i prężnie rozwijający się klub piłkarski, spełniający wszystkie wymogi Football Association, ogłasza ponowny nabór dzieci w wieku od 5 do 11 lat. Jako jedyni dajemy możliwość młodym zawodnikom reprezentowania naszych drużyn juniorskich w Peterborough & District Junior Alliance Charter Standard Football League.

Nasz system szkolenia oraz struktura organizacyjna, administracyjna i marketingowa oparte są na najlepszych angielskich wzorcach. Polonia FC oferuje najmłodszym zawodnikom przede wszystkim treningi przez zabawę oraz edukację przez sport, w duchu zasad fair play pod okiem trenerów z wieloletnim doświadczeniem i licencjami UEFA i FA. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie dziecka! Nie poddajemy naszych podopiecznych presji wyników. Kształtujemy estetykę ruchu i zarażamy pasją do piłki nożnej. Uczymy zasad Fair Play na boisku i poza nim.

TRENUJ Z PASJĄ!

Informacje pod numerem telefonu - 07878812219 (Rafał) lub drogą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://www.facebook.com/PboroPolFc/ 

Zapraszamy!

nabor fc polonia peterborough 2019 slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC