1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 18.9.2019
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Polacy skazani za morderstwo

cierniakDwóch mężczyzn zostało skazanych na łączną karę 37 lat pozbawienia wolności za morderstwo naszego rodaka, do którego doszło na parkingu w miejscowości Boston. Tragiczne zdarzenie miało miejsce na początku tego roku i było następstwem kłótni o jednego funta.

Mariusz Skiba i Dariusz Kaczkowski pokłócili się z Przemysławem Cierniakiem o poranku, 10 stycznia. Podczas rozprawy przed Lincoln Crown Court wyszło na jaw, że wszyscy mężczyźni udali się na parking przy Wormgate i właśnie tam Cierniak poprosił kolegów o pożyczenie jednego funta. Wywiązała się awantura, podczas której Kaczkowski ugodził dwukrotnie ofiarę nożem.

Cierniakowi udało się jeszcze dotrzeć o własnych siłach do pobliskiego solarium, gdzie niestety upadł. Mężczyzna zmarł później w wyniku odniesionych obrażeń.

Natomiast Skiba i Kaczkowski początkowo opuścili miejsce zdarzenia, chowając nóż w torbie na śmieci. Następnie udali się do sklepu Asda, gdzie napastnik zakupił czarny polar i założył go na siebie. Potem Polacy wrócili na parking – zostali tam aresztowani przez policję.

Lincoln Crown Court skazał w dniu 1 lipca 33-letniego Dariusza Kaczkowskiego, zamieszkałego przy Woodville Road w Bostonie na karę 23 lat więzienia.

Mariusz Skiba, lat 32, bez stałego miejsca zamieszkania, usłyszał wyrok 14 lat pozbawienia wolności.

cierniak slider

Fot.: Skazani Mariusz Skiba i Dariusz Kaczkowski

cierniak1

Fot.: Ofiara Przemysław Cierniak

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC