1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 19.11.2019
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Konferencja dla małych i średnich biznesów

konferencja biznesowa peterborough 1Prowadzenie własnej firmy i świadczenie usług w obecnej sytuacji polityczno-ekonomicznej w Wielkiej Brytanii, dla wielu polskich przedsiębiorców może stanowić nie lada wyzwanie. Całe szczęście istnieją rozwiązania, które pomagają uporać się z biznesowymi trudnościami. I właśnie o nich będzie mowa na konferencji dla przedsiębiorców w Peterborough, na którą zaprasza doradca biznesowy, Hanna Magdziarek.
Czy ciągle brakuje ci czasu i pieniędzy, chociaż ciężko i dużo pracujesz?
Czy czujesz, że spędzasz za mało czasu z rodziną, ponieważ prowadzenie firmy zajmuje większość twojego dnia?
Czy twój biznes spędza ci sen z oczu?
Czy chciałbyś zwiększyć sprzedaż?
Czy czujesz, że czasem nie dajesz już rady sam i chciałbyś, by ktoś ci pomógł, ale nie wiesz z kim porozmawiać lub nie masz nikogo, komu ufasz w 100% na tyle, by zwierzyć się z twoich problemów?
Jak ma się obecnie twój biznes? Jak wyglądają twoje finanse, jak skuteczne jest twoje zarządzanie firmą i marketing?


Bright Business Advice istnieje na rynku od ponad 10 lat i współpracuje z lokalnymi biznesami, pomagając im stworzyć strukturę, procesy i system, które stawiają biznes na (silne) nogi. Jeśli chciałbyś zbudować, podbudować lub odbudować swój biznes, szczególnie w niepewnych czasach Brexitu - świetnie trafiłes. Nasza "Orbita" 7 kroków pomaga ambitnym właścicielom biznesów lepiej rozumieć zasady prowadzenia biznesu, ich własny biznes i wprowadzić ulepszenia.

Przyjdź i porozmawiaj z nami na całodniowej konferencji małych i średnich biznesów. Podczas Bright Business Advice Accelerator Summit w dniu 22 listopada, pomożemy ci zdiagnozować problemy i podpowiemy rozwiązania. W zaledwie jeden dzień stworzysz strategiczny plan dla twojej firmy, który pozwoli ci zwolnić czas, wzmocnić twój zespół i zwiększyć obroty firmy. Spotkaj się z innymi lokalnymi, małymi oraz średnimi biznesami i stań się częścią lokalnej społeczności. Pamiętaj! W grupie jest łatwiej rozwiązywać problemy i znaleźć motywację oraz inspirację do przyszłych sukcesów, bo przecież co dwie głowy to nie jedna!

Pomożemy ci:
- podnieść sprzedaż i dochodowość,
- w zarządzeniu czasem, 
- jak oferować lepszą obsługę klienta,
- opanować techniki skutecznego i niedrogiego marketingu,
- motywować pracowników i rekrutować z większą skutecznością,
- stworzyć zgrany zespół, który rozumie twoją wizję i chce ci pomóc w jej realizowaniu

 

Sprawdź nasze świetne opinie tutaj:

 

Aby uczestniczyć w konferencji w piątek, 22 listopada, w Orton Hotel w Peterborough. konieczna jest rejestracja na stronie: https://www.businessacceleratorsummit.com/q419par22549672

Pierwszym trzem biznesom polskim zasponsorujemy darmowe miejsce na konferencji warte £149 + VAT! Nie przegap tej niepowtarzalnej oferty!!!

 

Konferencja odbędzie się w języku angielskim, ale jest możliwość współpracy z nami w języku polskim, z naszą polską coach i doradcą biznesowym Bright Business Advisor, Hanną Magdziarek.

konferencja plakat

orbita1

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC