1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 28.5.2020
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbudaston knight 170x200 OMEGA POPRAWIONE   dor jan banner
 SHA baner  

Dzień otwarty w Peterborough Lido

peterborough lido 2016Najwyższy czas rozpocząć kolejny sezon w miejskim kąpielisku w Peterborough. Tradycyjnie już wiąże się to z bezpłatnym pływaniem dla odwiedzających obiekt w dniu otwarcia, który w tym roku przypada na sobotę, 25 maja. Przypomijmy, że również wtedy trwać będzie drugi długi weekend majowy.

Inaugurację sezonu swoją obecnością zaszczyci Mayor of Peterborough, radny Gul Nawaz.

Jeśli pogoda letnia dopisze tak, jak w zeszłym roku, to i w tym sezonie trzeba będzie spodziewać się tłumów w miejskich basenach. Kąpielisko odwiedzić może nawet ponad 20,000 osób, szukających wodnej ochłody i rodzinnej rozrywki.

Co nowego w tym roku? Przede wszystkim jeszcze większa ilość wydarzeń. Popularne pływanie w godzinach porannych, z którego zainteresowani korzystali w środy, zostało rozszerzone również o niedziele. Vivacity pragnie także wprowadzić pływanie o północy. Planowana jest dodatkowo powtórka pływania podczas przesilenia letniego 21 czerwca, połączona z dobrą ucztą i napojami.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że decyzją Vivacity czyli organizacji zarządzającej obiektami sportowo-rekreacyjnymi w naszym mieście, wszystkie dzieci poniżej 5. roku życia mogą tego lata pływać w Lido i we wszystkich innych basenach Vivacity bezpłatnie, jeśli są zarejestrowane na karcie Vivacity. Więcej informacji na temat jej uzyskania znajduje się na stronie internetowej: https://vivacity.org/. Karta uprawnia również do 10% zniżki przy zakupie biletów wejścia na miejskie kąpielisko.

A ceny wstępu przedstawiają się następująco: £5.90 od osoby dorosłej, £4.20 od dziecka (5-16 lat) i £18 za wejściówkę rodzinną.

Miejskie baseny będą otwarte do września, codziennie w godzinach 9:00 – 19:00. W środy i niedziele start o 7:30 w ramach Early Bird Swim.

W Peterborough Lido do dyspozycji gości jest 50-metrowy basen olimpijski, basen do nauki pływania z podgrzewaną wodą oraz brodzik dla najmłodszych. Na dzieci czeka mnóstwo miejsca do zabawy. Dorośli mogą natomiast zrelaksować się w kawiarni na świeżym powietrzu.

peterborough lido slider 2018

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:

 

aston knight 273x231
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC