1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 19.2.2020
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Budowa nowej szkoły rozpoczęta

hampton lakes primary school peterboroughFirma Interserve Group, na mocy kontraktu o wartości 6.3 mln funtów, zawartego z Hampton Academies Trust, Peterborough City Council i Department for Education - rozpoczęła budowę nowej szkoły podstawowej w naszym mieście. Konstrukcja pomieszczeń Hampton Lakes Primary School zostanie ukończona w 2020 roku, ale uczniowie wstąpią do szkoły o wiele wcześniej.

Powstanie Hampton Lakes Primary School jest jedną z odpowiedzi urzędu na wyż demograficzny. Szkoła przyjmie w swoje progi przede wszystkim uczniów z Hamtpon East i z szerszego rejonu Hampton.

Docelowo placówka pomieści 420 chłopców i dziewczynek oraz zapewni 26 miejsc przedszkolnych. Od września 2019 naukę w HLPS rozpocznie 30 uczniów, a szkoła co roku będzie przyjmować o 60 uczniów więcej, aż do osiągnięcia powyższego limitu.

Póki co, szkoła operować będzie w budynku Hampton College Primary – za rok jednak przeniesie się do własnej siedziby, wzniesionej blisko Teardrop Lake i w równie bliskiej odległości od Hampton Gardens School.

Zapewnianie coraz większej ilości miejsc szkolnych jest dla naszego urzędu zarówno koniecznością, jak i priorytetem. Peterborough bowiem znajduje się w pierwszej czwórce najszybciej rozrastających się miast w Wielkiej Brytanii.

hampton lakes primary school peterborough slider

Fot.: Wizualizacja budynku szkoły Hampton Lakes Primary School.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC