1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 25.1.2020
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Nowe opłaty parkingowe w Peterborough

oplaty parking peterboroughPo przymusowym zamknięciu parkingu Northminster w centrum miasta, o którym pisaliśmy tutaj, władze Peterborough podjęły decyzję o zmianie opłat za korzystanie z pobliskich parkingów przy Dickens Street i Wellington Street. Zmianie ulegnie również wykupiony czas parkowania. Obecnie kierowcy płacą £1 za parkowanie do jednej godziny i £4 do 24 godzin na wyżej wymienionych postojach.

Jednak od piątku, 23 sierpnia, korzystającym z parkingów zostaną przedstawione inne opłaty: £2 za dwie godziny parkowania i £3 za postój do trzech godzin.
Opłaty będą obowiązywać w godzinach 7:00 – 17:00.

Urząd tłumaczy swoją decyzję faktem, że kierowcy korzystający niegdyś z parkingu Northminster, który oferował zarówno krótki, jak i długi postój, nie mieli jak odnaleźć się w sąsiednich parkingach, głównie pobierających opłaty za całodzienne parkowanie. Potrzebna zatem stała się oferta krótkotrwałego postoju i z taką właśnie propozycją wyszedł Peterborough City Council.

Nie jest jasne, czy intencją urzędu przy wprowadzeniu zmian była jednocześnie chęć dodatkowego zarobku.

Wciąż nie wiadomo również, jaka przyszłość czeka parking przy Northminster. Peterborough City Council zamówił drugą ekspercką opinię dotyczącą bezpieczeństwa w tym 40-letnim budynku, zanim zadecyduje o jego dalszym losie.

 

oplaty parking peterborough slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC